25 PLN od Forbet dla każdego gracza!

Masz konto u legalnego bukmachera Forbet? Tylko w dniu dzisiejszym, czyli 4 kwietnia, masz do odebrania bonus w wysokości 25 PLN. Chcesz wiedzieć więcej? Mamy wszystkie niezbędne informacje!

25 PLN od Forbet dla każdego gracza!
25 PLN od Forbet dla każdego gracza!

Bonus na czwartek

Promocja jest dostępna tylko dla tych, którzy posiadają konto u bukmachera Forbet. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem, musisz to zmienić, by skorzystać z bonusu.

Bonus 25 PLN trafi do tych, którzy w dniu dzisiejszym (4 kwietnia) postawią kupon za minimum 100 PLN. Kurs ogólny musi wynosić 2.50 – wówczas zakład jest kwalifikowany, a ty odbierasz premię.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Dodatkowe środki przyznawane są w sposób automatyczny. Nie musisz się po nie zgłaszać. Bukmacher Forbet na jedno konto przygotował tylko jedną premię!

Specjalna premia Forbet dla każdego!

To jeszcze nie wszystko! Tydzień promocji w Forbet to wiele codziennych okazji ze zwrotami, cashbackami i nie tylko. Śledź nasz portal, by być na bieżąco z najciekawszymi prezentami dla typerów!

Chcesz rozpocząć grę u bukmachera internetowego Forbet? Żaden problem! Dodatkowo możesz teraz wykorzystać Forbet kod promocyjnyBETONLINE” i zgarnąć ekstra 50 PLN!

Standardowa oferta powitalna dla nowych graczy buka Forbet to nawet 1200 PLN za trzy pierwsze wpłaty na konto. Im większy przelew zlecisz, tym lepiej dla ciebie, ponieważ otrzymasz pokaźniejsze doładowanie!

Masz pytania lub wątpliwości? Na stronie Forbet dostępny jest szczegółowy regulamin dotyczący czwartkowego bonusu. Możesz zapoznać się z jego treścią w każdej chwili!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button