Bukmacher FortunaBukmacher LVBetBukmacherzy

Jak obstawiać mecze w Fortunie i nie przegrywać?

Nie każdy przegrany kupon u bukmachera Fortuna musi kończyć się utratą środków pieniężnych. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym tematem na temat tego, jak zyskiwać zamiast tracić!

Jak obstawiać mecze w Fortunie i nie przegrywać?
Jak obstawiać mecze w Fortunie i nie przegrywać?

Jeżeli nie macie jeszcze konta u legalnego bukmachera Fortuna, z pewnością wiele o nim czytaliście, a może nawet korzystaliście do tej pory z punktów naziemnych. Jakby nie patrzeć, jest to najstarszy portal internetowy do obstawiania w naszym kraju, a jego udział w rynku jest ogromny nie bez powodu.

Dla każdego nowego gracza Fortuna oferuje coś, co nazwane zostało jako Zakład Bez Ryzyka. Nowo zarejestrowani mogą z niego skorzystać, co oznacza, że w przypadku przegranego kuponu, nie stracą wpłaconych przez siebie pieniędzy i to nawet do ponad 100 PLN!

Podczas rejestracji w Fortunie warto podać specjalny kod bonusowy „BETONLINE”. Skorzystanie z niego jest opcjonalne, ale na pewno jest korzystniejsze od pozostawienia pustego okienka w formularzu.

Obstawianie piłki nożnej bez podatku. Bonus 20 PLN na start!

Oczywiście, żeby nie było tak kolorowo, bez ryzyka da się zagrać tylko jeden raz. Taka oferta nie jest dostępna regularnie, a jedynie przy zakładaniu konta oraz na jakiś czas w formie promocji okazjonalnej. W naszym portalu zawsze znajdziecie najświeższe informacje na temat akcji organizowanych dla graczy Fortuny.

Szukacie innego bukmachera? Wielu graczy ostatnio chwali sobie bonus powitalny Etoto. Oferta limitowana na tej stronie dostępna jest bez żadnego kodu i to dla każdego nowego typera!

Wykorzystaj kod „BETONLINE” na www.eFortuna.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button
Close