Bukmacher STS. Jak sprawdzić obrót bonusem?

Obrót bonusem w STS to bardzo istotna kwestia dla każdego, kto zaczyna obstawianie u tego bukmachera. W jaki sposób sprawdzić, kiedy premia stanie się zwykłą gotówką? Krótki poradnik wystarcza, by znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Bukmacher STS. Jak sprawdzić obrót bonusem?
Bukmacher STS. Jak sprawdzić obrót bonusem?

Bukmacher STS. Jaki bonus można u niego dostać?

Na stronie www.STS.pl do zdobycia jest jeden z najpopularniejszych bonusów typerskich w naszym kraju. Obecnie jest to pakiet trzech promocyjnych prezentów, w tym ten najbardziej pożądany, czyli 29 PLN bez wpłaty. Aby odebrać STS bonus powitalny potrzebny jest kod promocyjnyBETONLINE„, a cały proces zakładania konta to kwestia tylko kilku chwil.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji rejestrować profilu u bukmachera, może już teraz obejrzeć poradnik pokazujący, jak to wygląda w praktyce w przypadku STS. Pokazujemy tutaj także, gdzie wpisać kod promocyjny:

Oczywiście, bukmacher przyznaje nam środki na obstawianie i nie jest to absolutnie żadne oszustwo. Trzeba liczyć się jednak z tym, iż obowiązuje w STS obrót bonusem, a o co chodzi w tym wszystkim, dowiedzieć się można właśnie z naszego materiału. Odpowiemy, między innymi, na pytania:

 • jak wypłacić bonus w STS
 • jak sprawdzić obrót bonusem w STS
 • czym jest i do czego służy w STS zakładka „Moje konto”

Bonus w STS a obrót. Co trzeba wiedzieć, na czym to polega?

Kiedy w internecie pojawiają się informacje o promocjach bukmacherskich, nie sposób uniknąć tematu obrotu. Czym jest w przypadku STS obrót bonusem? Najprościej rzecz ujmując jest to warunek, jaki należy spełnić, by środki przyznane przez bukmachera stały się naszą własnością. Gdyby tego typu reguł nie było, każdy mógłby odebrać premię 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN i wypłacić ją od razu po zaksięgowaniu.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Co trzeba zrobić, by w STS wypłacić bonus? Zagrać odpowiednią ilość razy po określonym kursie i z minimalną liczbą zakładów, jaka bardzo często jest określana w regulaminie. Nie można tutaj pisać uniwersalnych danych, dlatego, że każda promocja rządzi się swoimi regułami, a opisanie wszystkich zajęłoby bardzo wiele czasu.

Nieprawdą jest to, że STS obrót bonusem jest czymś, z czym nie poradzą sobie początkujący typerzy. Pamiętajmy, iż premie powitalne przygotowywane są zazwyczaj właśnie z myślą o świeżo upieczonych typerach, czyli nawet takich, którzy o obstawianiu mają bardzo mizerne pojęcie.

Najważniejsze, by mieć na uwadze, że na obrót bonusu STS daje każdemu określony czas, co wymusza regularne typowanie. Nie możemy premii przetrzymywać na koncie przez kilka miesięcy czy nawet lat.

Jak sprawdzić obrót bonusem STS?

Każdy typer może w dowolnym dowiecie się, kiedy będzie mogła odbyć się u niego wypłata bonusu STS. Najlepszym sposobem na to jest dostępna na stronie STS zakładka Moje Konto. W najnowszej wersji portalu www.STS.pl jest to po prostu ikonka gracza, która aktywuje rozwijaną listę z różnymi działami.

Jak sprawdzić obrót bonusem STS? Najszybciej przechodząc do „Dane osobowe”. W tym miejscu w lewym bocznym panelu wyświetla nam się informacja, ile jeszcze musimy obstawić, by premia bukmacherska stała się tylko naszą własnością.

STS obrót bonusem jak sprawdzić?
STS obrót bonusem jak sprawdzić?

Jak widać, sprawdzanie obrotu STS nie jest skomplikowaną czynnością. To najlepszy dowód na to, że w zasadzie każdy jest w stanie poradzić sobie z ofertą przygotowaną przez tę markę.

STS Moje Konto. Co jeszcze można tu sprawdzić?

Dział STS Moje Konto to swoiste centrum dowodzenia każdego typera. Co poza sprawdzeniem obrotu można jeszcze tutaj zdziałać? Możliwości jest bardzo wiele, a najważniejsze z nich to:

 • zmiana limitów gry
 • sprawdzanie wiadomości
 • zarządzanie bonusami
 • zapraszanie znajomych z możliwością zdobycia bonusu
 • dokonanie wpłaty
 • dokonanie wypłaty
 • sprawdzenie zagranych zakładów
 • weryfikacja zakładów na żywo
 • zmiana hasła
 • zmiana danych osobowych

Dostęp do każdej z tej opcji mamy nie tylko na stronie www.STS.pl, ale także w aplikacji mobilnej bukmachera, którą pobrać można na systemy Android oraz iOS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button