Totalbet daje więcej wygranej

WYGRAJ WIĘCEJ Z TOTAL BONUSEM

Podpowiemy Ci jak dobrze obstawić, by podwyższyć swoją wygraną nawet o 30%! Wejdź na stronę www.totalbet.pl wybierz minimum 5 zdarzeń i umieść je na swoim kuponie, w tym momencie operator zwiększa Twoje szanse na wygraną nawet o 30%, co jest naprawdę fajną sprawą! Niestety niewiele firma na rynku ma tak atrakcyjną ofertę, to trzeba przyznać.

Jakie są warunki pewnie się zastanawiasz? Wystarczy, że na Twoim kuponie będzie minimum 5 zdarzeń przy kursie nie niższym niż 1,20. Takim sposobem zyskujesz zwiększenie swojej wygranej o 5%. Obstawiając już 10 zdarzeń otrzymujesz extra premię aż 30%!

Odkryj nieskomplikowany schemat działa TOTAL Bonusa:

Obstaw  6 zdarzeń za minimum 10 zł ( w tym momencie zyskujesz w normalnych warunkach wygraną 264 zł (30 kurs całkowity x 10-współczynnik 12%)

  • Wygrana twoja jednak wyniesie 290,4 zł ponieważ na kupon nalicza się automatycznie bonus zwiększającą ostateczną kwotę o 10%

Jeżeli jesteś dobrym graczem i lubisz obstawiać kilka meczy na jednym kuponie to ta oferta jest w 100% skierowana do Ciebie. W przypadku, gdy Twoje doświadczenie w bukmacherce nie jest na wysokim poziomie to nic straconego, ponieważ znamy wiele przypadków, gdzie osoby pierwszy raz obstawiały typy i wygrały super kasę! Musisz spróbować swoich sił oraz szczęścia, by się przekonać, czy aby na pewno jesteś w tym dobry. System, który oferuje TOTAL Bonus jest bardzo prosty i przejrzysty, nie musisz nic obliczać, ponieważ otrzymujesz końcową kwotę już z doliczonym bonusem.

Bonusy do zyskania w Totalbet: 

  • 5. zdarzeń – 5%
  • 6. zdarzeń – 10%
  • 7. zdarzeń – 15%
  • 8. zdarzeń – 20%
  • 9. zdarzeń – 25%
  • 10. i więcej – 30%.

____________________________________________________________________

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button