Bonus Etoto na wrzesień 2018!

Jaką premię mogą odebrać gracze u legalnego bukmachera Etoto we wrześniu? Czy podczas korzystania z oferty wymagane jest podanie jakiegoś kodu promocyjnego?

Bonus Etoto na wrzesień 2018!
Bonus Etoto na wrzesień 2018!

Osoby, które jeszcze nie są zarejestrowane na oficjalnej stronie Etoto mają prawo do odebrania premii wrześniowej za pierwszy depozyt. Do odebrania jest 500 PLN w postaci doładowania debiutanckiej wpłaty albo 50 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka.

Etoto kod promocyjny Wrzesień 2018

Aby skorzystać z premii na wrzesień nie trzeba podawania żadnych kodów promocyjnych w Etoto. Wystarczy po prostu założyć konto, podając swoje podstawowe dane. Proces trwa chwilę, a obstawianie jest możliwe już po kilku minutach!

Darmowe 25 PLN na telefon

We wrześniu można też odebierać darmowe 25 PLN w formie freebetu. Aby skorzystać z tej oferty, trzeba przede wszystkim zagrać w wersji mobilnej buikmachera Etoto.

Opisywany buk nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej, co oznacza, że z przenośnej wersji można skorzystać, posiadając każde urządzenie z wszystkimi systemami operacyjnymi dostępnymi na rynku.

Bez względu na to czy zastanawiasz się, jak obstawiać Ekstraklasę, czy też doskonale wiesz jak już robić wszystko w bukmacherce – oferta specjalna od Etoto jest przystosowana dla wszystkich rodzajów typerów, jacy chodzą po tym świecie!

Masz jakieś dodatkowe pytania albo interesują cię inne aktualne oferty? Śledź na bieżąco nasz portal! :)

——

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button