STS za granicą. Czy poza Polską można obstawiać tak samo?

Bukmacher STS to najpopularniejszy portal do obstawiania wśród polskich typerów. Czy będąc za granicą można również korzystać z usług tej firmy?

STS za granicą. Czy poza Polską można obstawiać tak samo?
STS za granicą. Czy poza Polską można obstawiać tak samo?

Bukmacher STS z licencją Ministerstwa Finansów. Czy jest ona ważna także poza Polską?

Jeżeli chociaż trochę interesujemy się branżą bukmacherską, na pewno wiemy, że STS to legalny bukmacher w Polsce, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Bez względu na to czy gramy u tego buka typy na piłkę nożną, czy obstawiamy legalnego pokera, możemy to robić bez obaw o łamanie przepisów.

Niektórym zdarza się to rzadziej, a innym częściej, jednak prędzej czy później niemal każdy typer stoi przed pytanie, czy można grać w STS za granicą. Zazwyczaj ma to miejsce przy okazji wakacji lub wyjazdów służbowych, chociaż nie jest to reguła, bo powodów przekraczania granicy kraju może być wiele.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Licencja polskiego Ministerstwa Finansów, chociaż mówimy o kraju unijnym, nie jest dokumentem ważnym w innych krajach europejskich. Tym samym bukmacher legalny w naszym kraju niekoniecznie musi być dozwolony również na Zachodzie czy Południu. Jak można sobie z tym poradzić?

W jakich krajach można grać w STS za granicą?

Firma bukmacherska STS to jedna z nielicznych polskich marek branżowych, które znane są nie tylko na terytorium naszego państwa. Od pewnego czasu STSbet obsługuje także klientów z kilkunastu krajów z Europy, chociażby z Niemiec.

Patrząc na to, co mówią przepisy, STS działa zgodnie z unijnymi dyrektywami na terenie kilkunastu krajów. Marka STSbet posiada też odpowiednie zezwolenia wymagane przez władze Wielkiej Brytanii, dzięki czemu Polonia w tym kraju może pod pewnymi względami poczuć się jak u siebie w domu.

Niestety, strona STSbet w Polsce nie funkcjonuje i nie możemy korzystać z jej oferty na terenie naszego kraju. Mimo że jest dostępna po polsku, nie zalogujemy się z domowego IP, chociaż ciekawostką jest fakt, że bukmacher pozwala na swobodne przeglądanie oferty.

Co oferuje STSbet? Polski bukmacher z zagraniczną licencją

Strona internetowa STSbet
Strona internetowa STSbet

Zakłady bukmacherskie STSbet to nadal firma, o której nie wszyscy słyszeli. Fakty są jednak takie, iż marka STS staje się coraz bardziej rozpoznawalna i niewykluczone, że prędzej czy później stanie się jedną z lepszych na całym Starym Kontynencie jak chociażby Bwin.

W ofercie STSbet znajdziemy kasyno online, bonus bez depozytu, darmowe spiny, a także karty, ruletkę, blackjacka i mnóstwo innych. Nie możemy zapominać, że na pierwszym miejscu nadal są tutaj zakłady na sport, w tym piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i tym podobne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button