Zakłady bukmacherskie STS. Oferta, bonusy, kod promocyjny

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce rośnie w siłę z każdym kolejnym rokiem. Wymaganą licencję od Ministerstwa Finansów otrzymuje coraz więcej podmiotów, z których większość jest zupełnie anonimowa w kontekście ogólnopolskiej znajomości marki. Trudno znaleźć konkretne informacje, dlaczego nowych spółek jest tak dużo – wydaje się jednak, że przede wszystkim chodzi o pozornie łatwe przychody przy niewielkich stratach.

Zakłady bukmacherskie STS. Oferta, bonusy, kod promocyjny
Zakłady bukmacherskie STS. Oferta, bonusy, kod promocyjny

Pomimo ciągłego rozwoju i napływania nowych firm, w polskich firmach specjalizujących się w  zakładach wzajemnych, w końcowym rozrachunku liczą się tylko trzy podmioty – Totolotek, Fortuna i Star-Typ Sport. Ten ostatni to niekwestionowany lider z umownymi udziałami w rynku oscylującymi w okolicach 50%. Druga w tym zestawieniu Fortuna jest właściwie dwa razy mniejsza. Pozostałe 20 procent udziałów rozbite jest na pięciu lub sześciu bukmacherów.

Przytaczanie tych liczb jest niezwykle ważne nie tylko ze względu na ogromny potencjał, jaki drzemie w STS-ie. Włodarze tej spółki doskonale zdają sobie z tego sprawę i dzięki bardzo mądrze prowadzonej koncepcji Star-Typ Sport prędko nie spadnie z tronu, szczególnie iż wszystko to wspierane jest odpowiednimi kampaniami reklamowymi i sponsoringiem kluczowych klubów sportowych w różnych dziedzinach sportu.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

STS to na obecną chwilę chyba najlepiej rozwijająca się firma bukmacherska. Bardzo szeroka oferta zakładów klasycznych, zakładów na żywo, e-sportu, sportów wirtualnych czy unikatowych w porównaniu do konkurencji Betgames. I choć naturalnie bukmacher ten nie jest pozbawiony wad, to mimo wszystko warto nieco szerzej nachylić się nad jego ofertą.

Oferta bukmachera STS

Tak jak zostało wspomniane wcześniej, STS zarówno na swojej stronie internetowej, jak i w oddziałach stacjonarnych prezentuje pięć głównych kategorii dostępnych do obstawiania. Zaczynając od zakładów bukmacherskich przedmeczowych, przez te na żywo i uwielbiane przez niektórych STS sporty wirtualne i związane z nimi w pewny sposób Betgames. W zależności od wyboru gracza, wszystkie te kategorie obudowane są w bardzo szeroką liczbę wydarzeń i dostępnych zdarzeń. Na pewno na duży plus warto zanotować kwestię e-sportu, który stanowi pewnego rodzaju wizytówkę Star-Typ Sportu.

Na początku warto jednak przeanalizować najbardziej podstawową kategorię, choć niezwykle wymagającą – klasycznych zakładów przedmeczowych. Interesują się nią nie tylko zaawansowani i bardziej doświadczeni użytkownicy, ale przede wszystkim wszyscy wchodzący w świat bukmacherki.  

Jak założyć konto z bonusem na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO:

Klasyczne zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów bukmacherskich prezentowana jest domyślnie w lewej części panelu. Wystarczy szybki rzut oka, aby ocenić, że portfolio katowickiej spółki wydaje się bardzo szerokie pod kątem dostępności różnych dyscyplin. Zaczynając od tych klasycznych, jak piłka nożna, tenis czy siatkówka – to dostępność ofertowa jest jak najbardziej do zaakceptowania. Na przykład w piłce nożnej dostępne do obstawiania są mecze niższe ligi angielskie, hiszpańskie, włoskie czy polskie. W naszym kraju najniższym dostępnym poziomem rozgrywkowym jest 4. Liga.

W przypadku niebo mniej popularnych dyscyplin, takich jak snooker, dart, golf, rugby czy wyścigi samochodowe, oferta jest znacznie uboższa, choć trudno ocenić czy jest niewystarczająca. Warto jednak zaznaczyć, że oferta w przypadku tych mniejszych dyscyplin rośnie w momencie większych turniejów czy wydarzeń. W sumie dostępnych jest 29 kategorii z zupełnie różnych dziedzin. Co ciekawe, STS pod tym względem plasuje się gorzej od Totolotka czy Fortuny. Można więc wysnuć wnioski, że tylko w tych kategoriach bukmacher czuje się wystarczająco pewnie. Zapewne też jest to wystarczająca liczba, aby zaspokoić potrzeby większości użytkowników tworzących zakłady wzajemne w STS-ie.

Zakłady na żywo w STS

Zakłady na żywo w STS-ie to twardy orzech do zgryzienia, szczególnie w kontekście głębszej analizy. Choć trudno jest znaleźć jakieś poważne wady, to mimo wszystko można odnieść wrażenie, że jest tam kilka aspektów, nad którymi spółka powinna popracować. Panel zakładów live został wydzielony w górnej części strony i po przejściu do niego, wyraźnie różni się wyglądem i ułożeniem od pozostałych podstron bukmachera. Wszystkie sekcje zaprezentowane są jedna pod drugą, klarownie oddzielone od siebie.

Większość spotkań i wydarzeń dostępnych w zakładach klasycznych jest później dostępna podczas zakładów na żywo. Wobec tego oferta live jest proporcjonalnie mniejsza w porównaniu do oferty klasycznej. Brakuje sporej ilości zdarzeń dostępnych tylko przed meczem, choć nie ma żadnych przesłanek, aby nie udostępniać ich już po rozpoczęciu spotkania. Nad tym aspektem STS powinien jeszcze trochę popracować. Z kolei na duży plus zasługuje nieco powiązana z zakładami na żywo, telewizja STS. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi użytkownicy mogą oglądać mecze z różnych dyscyplin. Najczęściej oglądane są najprawdopodobniej ligi piłkarskie – takie jak francuska, belgijska czy duńska. Niestety w kontekście telewizji jest tylko jedno „ale” – aby mieć dostęp do transmisji na żywo, należy obstawić jakiś zakład na to zdarzenie.

Mecze za darmo w STS. Jak włączyć transmisję? ZOBACZ VIDEO:

Sporty Wirtualne – co to jest i jak grać?

W dzisiejszych czasach zakłady bukmacherskie, to nie tylko rzeczywista rywalizacja sportowa na parkiecie czy boisku. Obecnie coraz większy udział w rynku zdobywają sporty wirtualne, które toczą się cały czas przez 24 godziny na dobę.  Trzeba przyznać jednak, że w STS-ie stoją one na bardzo wysokim poziomie, oferując 5 różnych dyscyplin.

Star-Typ Sport dostarcza swoim graczom możliwość obstawiania w wirtualach piłki nożnej, tenisa, koszykówki, wyścigów psów i koni. Wszystko to bazuje na sztucznych klubach wygenerowanych przez komputer. Jednak co ciekawe, gracze potencjalnie nie obstawiają na ślepo – statystyki i kursy poszczególnych drużyn, psów czy koni prezentowane są przed rozpoczęciem wydarzenia. Oczywiście trudno wykonać profesjonalną analizę, ale dla spragnionych wrażeń graczy to powinno wystarczyć. Dzięki szerokiej ofercie i odtwarzania wydarzeń non-stop każdy może znaleźć coś dla siebie i obstawiać zakłady przez całe dnie i noce.

STS Betgames – legalne karty online

Przy tej kategorii trzeba się pochylić nieco bardziej, bowiem jest ona unikatowa w porównaniu do konkurencji na naszym rodzimym rynku. Betgames zadebiutowało na stronie internetowej STS-u pod koniec sierpnia 2019 roku. Sama formuła zawiera w sobie trzy rodzaje gier karcianych, które zbliżone są do Bakarta, Wojny i Pokera. Betgames skierowany jest do wszystkich miłośników kart i związanych z nimi gier. Choć niestety nie są to gry stolikowe, tak kochane szczególnie przez pokerzystów, to można nazywać je namiastką tego typu rozgrywki.

STS legalne karty (Poker, Wojna, Bakarat)
STS Betgames

Dostępne obecnie na STS-ie rozgrywki są transmitowane cały czas – podobnie do sportów wirtualnych. Istnieje jednak pomiędzy nimi ważna różnica, ponieważ Betgames realizowany jest na żywo, a nie z odtworzenia. Zapewnia to więc nieco więcej zabawy w kontekście pozornego liczenia prawdopodobieństwa wypadnięcia jakiegoś układu. Przed analizą poszczególnych gier warto wspomnieć o tym, że w związku z symulowaniem gier, gracz nie ma żadnego wpływu na rozkład kart na stole czy przebiegu samej rozgrywki. Użytkownik może „jedynie” przewidywać i obliczać prawdopodobieństwo końcowego rezultatu czy następnej karty.

Wojna 

Jedną z trzech dostępnych gier jest wojna, której zasady są niezwykle podobne do tych prawdziwych. Krupier operujący stołem musi przydzielić karty dla gracza i dla siebie samego. Zawsze kartę jako pierwszy otrzymuje gracz. Przyjmowanie zakładów następuje przed ujawnieniem kolejnej karty. Rozgrywka toczy się dość dynamicznie i ogląda się ją bardzo przyjemnie.  Dzięki temu, że zasady są proste i znane niemalże każdemu, to każda rozgrywka angażuje użytkowników od samego początku. Szczególnie że gracze mogą obstawiać w sumie 23 różne zdarzenia podczas jednego rozdania.

Poker

Poker dostępny w Betgames to odmiana zbliżona do najpopularniejszego Texas Hold’em. Odmiana ta została rozsławiona na całym świecie dzięki wielomilionowym wygranym w turniejach pokerowych przez Chrisa Moneymakera. Na stronie Star-Typ Stop, gracze także nie mają wpływu na przebieg rozdania, ale mają dużo większy wybór możliwości i kart. Krupier wykłada na stół sześć kompletów rąk po dwie sztuki kart. Użytkownik przed komputerem może obstawić jaki układ wygra to rozdanie lub która z rąk. Tutaj z całą pewnością może przydać się poprawne liczenie prawdopodobieństwo, szczególnie oglądając rozdanie za rozdaniem. STS przygotował dla chcących obstawiać w sumie 16 różnych zdarzeń. Sześć z nich dotyczy rozdanej ręki, pozostałe 10 związanych jest z możliwym końcowym układem.

Bakart

Bakart to stosunkowo mało rozpoznawalna gra w na świecie, która przed laty kojarzyła się tylko elitami i bogatymi ludźmi. Swoją rosnącą popularność zyskuje dzięki filmom z Jamesem Bondem, który świetnie radził sobie w grze. Dostępna na www.STS.pl odmiana toczy się pomiędzy krupierem a graczem. Operujący rozgrywką rozdaje zarówno sobie, jak i użytkownikowi po dwie karty, odwrócone figurą do góry. Samym celem rozgrywki jest uzyskanie kart, które po zsumowaniu liczb będą maksymalnie zbliżone lub równe dziewięć. W tym przypadku bukmacher udostępnia do obstawiania w sumie 10 różnych zdarzeń przy każdym kolejnym rozdaniu.

Zakłady bukmacherskie na e-sport

Analizując ofertę katowickiej spółki, nie sposób zapomnieć o pewnego rodzaju bardzo przyjemnej wizytówce. Mowa oczywiście o e-sporcie, w którym STS bardzo dobrze się odnalazł. Obecnie STS jest jednym ze sponsorów najbardziej obiecującej drużyny e-sportowej w Counter Strike: Global Offensive – czyli x-kom AGO. Zaangażowanie się w sponsorowanie drużyny e-sportowej w pewien naturalny sposób wymaga od Star-Typ Sportu posiadania bardzo szerokiej oferty z tej dyscypliny. I zgodnie z przypuszczeniami portfolio bukmachera jest rozległe i zawiera w sobie większość najpopularniejszych gier. 

Na stronie STS-u gracze mogą obstawiać rozgrywki Counter Strike, League of Legends, Dota 2, FIFA, Overwatch i Rainbow Six. Dodatkowo liczba wydarzeń jest aktualizowana na bieżąco. Co ciekawe mecze te można obstawiać także na żywo.

STS bukmacher legalny online
STS bukmacher legalny online

STS bukmacher – czy warto u niego grać?

Podsumowując ofertę prezentowaną przez STS, można z całą pewnością stwierdzić, że jest ona jedną z większych na naszym rodzimym rynku. Nie tylko ze względu na kilka głównych kategorii, ale przede wszystkim na dobre dopracowanie każdej z nich. Z całą pewnością na STS-ie wszyscy gracze powinni znaleźć coś dla siebie, niezależnie od faktu czy są zawodowymi graczami bukmacherskimi, czy dopiero zaczynają przygodę z bukmacherką.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button