Kim jest właściciel STS?

Kim jest właściciel STS? Kto dokładnie zarządza tym najpopularniejszym bukmacherem w Polsce? Poznajcie najnowsze informacje i szczegóły!

Kim jest właściciel STS?
Kim jest właściciel STS?

Mimo że właściciel STS wraz z członkami rodziny znajduje się na liście 100 najbogatszych Polaków, nie ma w internecie zbyt wielu informacji na jego temat. Niektórym może wydawać się to podejrzane, ale od razu podkreślamy, że fani teorii spiskowych nie znajdą u nas nic godnego uwagi.

Za marką bukmacherską STS stoi Zbigniew Juroszek, który znany jest przede wszystkim ze swojej działalności w branży deweloperskiej. Jest właścicielem spółki ATAL S.A. zajmującej się sprzedażą mieszkań oraz wykańczaniem ich „pod klucz”.

Mimo wszystko, w przypadku bukmachera STS więcej mówi się o synu Zbigniewa, Mateuszu. To właśnie Mateusz Juroszek zarządza na co dzień STS-em i odpowiedzialny jest za wszystkie jej działania.

STS kod vouchera. Jaki wpisać? [PORADNIK]

W mediach branżowych raz na jakiś czas pojawia się wywiad z osobami, które związane są z marką STS. Można często znaleźć w nich istotne informacje na temat planów na przyszłość tej spółki i nie tylko. Nic nie wskazuje na to, by zarządzający STS mieli się w najbliższym czasie zmienić.

Mateusz Juroszek dobrze radzi sobie w roli najważniejszej osoby w STS. Widać to chociażby po coraz lepszych wynikach tego bukmachera!

Kod promocyjny „BETONLINE” do wykorzystania na www.LvBET.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.  STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button