FORMUŁA 1 z Bonusem od LV BET

Już w tą niedzielę rozpoczyna się Formuła 1 i inauguracja nowego sezonu 2019. Myślisz, że nasz najlepszy kierowca Robert Kubica zakończy wyścig w GP Australii? Jeżeli mu się to uda to bukmacher LV BET wypłaci Ci ekstra bonus 25 PLN!

lv bet bonus na formula 1

F1 u bukmachera

Formula 1 każdego dnia zbiera świeżych kibiców z całego kraju. Wszystko to dzięki ponownym pojawieniu się na torze naszego zawodnika Roberta Kubicy. 

Pierwszy wyścig nowego sezonu F1 odbędzie się na torze Australii. To właśnie w tym kraju najlepsi kierowcy powalczą o pierwszy tytuł mistrzowski w 2019 roku.

Jeśli zdecydujesz się typować u bukmachera LV BET kupon za co najmniej 50 PLN o kursie 2.00 lub większym, a zawodnik Robert Kubica zakończy ten wyścig, to zgarniesz 25 PLN bonusu.

GP Australii bonus bukamcherski

Pamiętaj proszę, że zakładzie bukmacherskim powinny znaleźć się jedynie typy na GP Australii 2019.

Według oficjalnego komunikatu zawartego w regulaminie promocji, zakłady obstawione na: „Robert Kubica: [Czy będzie sklasyfikowany? TAK/NIE]” nie kwalifikują się do opisywanej oferty promocyjnej.

Kupon promocyjny na F1 można obstawić tylko od środą (13 marca) do niedzieli. Każdy zarejestrowany nowy gracz ma czas na typy zanim rozpocznie się rywalizacja na torze, czyli do 17.03.2019 do godziny 06:10 polskiego czasu!

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera LV BET to możesz je w prosty sposób założyć na stronie bukmachera. Poniżej zapoznaj się z rejestracją krok po kroku.

  1. Odwiedzasz serwis www.LvBET.pl
  2. Wypełniasz formularz rejestracyjny
  3. Piszesz kod promocyjny „BETONLINE
  4. Dostajesz dodatkowe 20 PLN bez depozytu, a potem już nawet 1500 PLN za pierwsze wpłaty na konto!

Bonus promocyjny na zawody F1 jest aktywny tylko przez okres 30 dni od czasu zaksięgowania go na koncie gracza.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button