Do której czynna Fortuna w święta 2018?

Chciałbyś w święta 2018 odwiedzić punkt bukmacherski? Dowiedz się, do której jest czynna Fortuna w dniach 24-26 grudnia!

Do której czynna Fortuna w święta 2018?
Do której czynna Fortuna w święta 2018?

Obstawianie meczów to dziedzina, od której nie ma przerwy nawet w okresie świątecznym. Oczywiście, niektóre ligi mają w tym czasie przerwę, ale są też takie, na przykład Premier League, gdzie świąteczne rozgrywki są traktowane niczym państwowa tradycja. 

Bukmacher Fortuna w święta 2018 na pewno będzie miał zmienione godziny pracy w porównaniu z normalnymi dniami. Informacje dotyczące konkretnych punktów będzie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej marki, ale prawdopodobnie niewiele będzie miejsc, które będą czynne w innych godzinach, niż te narzucane przez Fortunę. 

Godziny pracy Fortuna w Boże Narodzenie 2018:

24.12.2018 (wigilia)nieczynne
25.12.2018 (I dzień Świąt) nieczynne
26.12.2018  (II dzień Świąt) 9:30 – 14:30

Pamiętajcie, że niektóre oddziały mogą być czynne o wyjątkowych porach, ale prawdopodobnie klienci takich miejsc zostaną o tym fakcie poinformowani w stosownym czasie.

Oczywiście, godziny otwarcia bukmachera święta 2018 nie dotyczą portali do obstawiania wydarzeń sportowych. Te dostępne są codziennie, od poniedziałku do niedzieli, 24 godziny na dobę. Można z nich zatem korzystać nawet w okresie świątecznym. 

Jeżeli nie macie konta w Fortunie, możecie założyć je w każdej wolnej chwili. Rejestracja zajmuje dosłownie kilka chwil, a wszystko to dzięki opcji konto tymczasowe Fortuna

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button