Który bukmacher rządzi w social mediach?

Legalne firmy bukmacherskie, jak przystało na nowoczesne marki, posiadają swoje konta w różnych portalach społecznościowych. Który z nich może pochwalić się największą liczbą fanów?

Który bukmacher rządzi w social mediach?
Który bukmacher rządzi w social mediach?

Bukmacher STS Facebook

W najpopularniejszym serwisie społecznościowym, to jest Facebooku, rządzi STS i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Drugie miejsce w zestawieniu zajmuje Fortuna, a trzecie – LV BET. Reszta znajduje się daleko w tyle i trudno przewidywać, kiedy stanie przed szansą, by dogonić konkurencję.

Fortuna z przewagą na YT

YouTube to portal z materiałami wideo, który cieszy się ogromną popularnością głównie wśród młodszych użytkowników internetu. Tutaj nie mają sobie równych dwie marki – Fortuna oraz LV BET. Powód? Tak naprawdę tylko one aktywnie działają na YT, natomiast reszta – póki co – niewiele skupia się na tworzeniu filmików. Progres w tej kwestii robi jeszcze Milenium i jest to chyba jedyny buk, który ma szansę w najbliższym czasie dogonić najlepszych.

Który bukmacher najmniej popularny?

Jak widać w tabeli zamieszczonej poniżej, każdy bukmacher może pochwalić się dobrym wynikiem w jakimś portalu. Są jednak i tacy, którzy nie wyróżniają się nigdzie. Wyciągnięcie wniosków pozostawiamy wam. Popatrzcie na statystyki i zobaczcie, który bukmacher jest najmniej popularny w naszym kraju.

Fani bukmacherów w social mediach (źródło: twitter.com/k_bicki)

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button