Kod promocyjny i kod bonusowy u bukmachera

Czy jest jakaś różnica pomiędzy kodami u bukmacherów? Czy promocyjny to coś zupełnie innego od bonusowego i co dokładnie można dzięki nim zyskać? Jeżeli chcecie się dowiedzieć – czytajcie dalej!

Kod promocyjny i kod bonusowy u bukmachera
Kod promocyjny i kod bonusowy u bukmachera

Początkujący gracze mogą nie wiedzieć, czy kod promocyjny i bonusowy to to samo. W końcu nazwy nie są do siebie bardzo podobne, a przecież bonus a promocja to coś zupełnie innego. Jakby na to nie patrzeć, można mieć wątpliwości w tej kwestii i raczej nie ma w tym niczego dziwnego.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Mimo że nazwy mogą być mylące, kody promocyjne i bonusowe to synonimy haseł uprawniających do otrzymywania różnego rodzaju korzyści u bukmachera. Czasem jest to bonus u bukmachera, a czasem coś zupełnie innego – jak, na przykład, wyższy kurs na typy dnia.

Jeżeli interesuje was szerzej ta tematyka, koniecznie musicie przeczytać, jakie są obecnie dostępne kody bonusowe u bukmacherów 2018. Warto je znać i to nie tylko przy dokonywaniu rejestracji, chociaż nie ma co ukrywać, że to właśnie przy zakładaniu konta można zgarnąć najwięcej dodatkowych prezentów.

Pamiętajcie, że kod bonusowy, a kod promocyjny to jedno i to samo. Czasem używa się tych słów na zasadzie zamienników, natomiast u niektórych bukmacherów spotkamy tylko jedną z tych nazw – w zależności od tego, co dokładnie można przeczytać w formularzu rejestracyjnym.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button