Obstawianie ligi hiszpańskiej i włoskiej. Bonus 500 PLN!

Bukmacher LV BET ma dla graczy ofertę specjalną na start tegorocznych rozgrywek hiszpańskiej oraz włoskiej ekstraklasy. W jaki sposób można odebrać bonus 500 PLN?

Obstawianie ligi hiszpańskiej i włoskiej. Bonus 500 PLN!
Obstawianie ligi hiszpańskiej i włoskiej. Bonus 500 PLN!

Promocja jest dostępna od dnia 15 sierpnia od godziny 10.00 do 20 sierpnia do 20. Brane są w niej pod uwagę tylko i wyłącznie kupony zawierające typy na pierwsze kolejki Serie A oraz LaLiga. Liczą się nie tylko kupony przedmeczowe, ale również te zagrane w dziale Zakłady Na Żywo.

Do oferty specjalnej kwalifikują się tylko i wyłącznie aktywności przez internet. Obstawianie w punktach naziemnych LV BET nie jest zaliczane, co oznacza, że nie można dzięki niemu zgarnąć żadnych dodatkowych środków.

W ramach konkursu bukmacherskiego przyznanych zostanie pięć nagród bonusowych. Najmniejsza z nich to 50 PLN, a największa – 500 PLN. W klasyfikacji bierze się pod uwagę kursy ogólne wygranych kuponów z minimum trzema typami na ligę hiszpańską lub włoską.

obstawianie ligi hiszpańskiej i włoskiej

Każdy z uczestników promocji ma prawo do otrzymania tylko jednej premii. Zawsze otrzymuje się tę z najwyższego przyznanego miejsca w rankingu.

Tylko osoby zarejestrowane na stronie LV BET mogą stosować w praktyce obstawianie meczów przez internet. Konto można założyć w ciągu kilku chwil, a wystarczy do tego podanie kodu bonusowego BETONLINE.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button