Kursy od bukmacherów na mecz Austria – Polska?

Już w czwartek (21 marca) reprezentacja Polski rozegra ważny mecz w eliminacjach do Euro 2020. Pierwszy pojedynek stoczymy z Austrią. Jakie kursy dali graczom polscy bukmacherzy? Poniżej analiza i zestawienie wszystkich firm.

typy bukmacherskie Polska – Austria

Typy Austria – Polska  

Patrząc na opinię specjalistów i polskich firm bukmacherskich, reprezentacja Polski powinna bez problemów dostać się do mistrzostw Europy 2020. Ma nam w tym pomóc nowy model turniejowy, dzięki któremu aż 2 drużyny z każdej grupy będą awansować. Mamy nadzieję, że podopieczni Jerzego Brzęczka nie zawiodą kibiców i wykorzystają tą szansę.

Patrząc na obecne kursy bukmacherskie i szanse poszczególnych ekipa w grupie G, awans powinna wywalczyć również Austria. To właśnie w pierwszym meczu zmierzymy się z tą reprezentacją w Wiedniu.

Znani legalni polscy bukmacherzy pokazali kursy na Austria – Polska. Po ich analizie można wywnioskować, że nie stawiają Polski jako faworyta. Za jedną postawioną złotówkę na naszą drużyną można zarobić u większości bukmacherów ponad 3 złote. Oznacza to, że według nich zwycięzcą zostanie drużyna Austrii.

Kto ma najwyższe kursy bukmacherskie?

Jeżeli zobaczymy ofertę kursów na Austrię, to najbardziej będzie się opłacać zakład u bukmachera Etoto. W przypadku remisu, a także zwycięstwa naszej reprezentacji najlepsze są kursy od dwóch firm: STS oraz Totalbet.

Zobacz i przeanalizuj wszystkie typy bukmacherskie na mecz Austria – Polska. Ważne! W tabelce nie uwzględnialiśmy bonusów, które pozwalają na zwiększenie wygranych! Każda firma z pewnością będzie prowadzić swoje indywidualne promocje.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.


0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button