Zagraniczny bukmacher Bwin wróci do Polski? Licencja 2023

Legalny bukmacher Bwin? Szanse na to w roku 2023 są, ale czy rzeczywiście dzieje się coś w tym kierunku? Oto aktualne informacje dla każdego typera zainteresowanego tematem!

Kiedy bukmacher Bwin wróci do Polski? Licencja 2021
Kiedy bukmacher Bwin wróci do Polski? Licencja 2023

Bukmacher Bwin chce wrócić do Polski? Gracze mogą czuć niepewność

Bukmacher Bwin był przed rokiem 2017 istotnym punktem w harmonogramie dnia typerów z naszego kraju. Wszystko zmieniła ustawa hazardowa, która wielu graczom wywróciła życie do góry nogami. Niestety, Bwin do dnia dzisiejszego nie uzyskał licencji Ministerstwa Finansów, a to oznacza, że należy traktować go jako nielegalny podmiot.

Przypominamy, że nie można uczestniczyć w grach organizowanych przez bukmacherów bez licencji MF. Takie zachowanie kończy się nieprzyjemnymi konsekwencjami w postaci różnego rodzaju kar, również tych pieniężnych. Obecnie mamy w Polsce blisko 20 podmiotów z odpowiednimi zgodami, jednak na próżno szukać w nich chociażby wzmianki o Bwin Polska.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Zagraniczny bukmacher może być w naszym kraju legalny i wcale nie musi tym samym zamykać się na inne rynki. Doskonałym przykładem jest chociażby portal www.Betclic.pl – działa w Polsce, a jednocześnie prowadzi działalność niemal na terenie całej Europy. Kolejnych takich miejsc nie trzeba długo szukać, a pierwsze z brzegu to wszystkim znany STS, u którego mogą obstawiać gracze z takich krajów jak chociażby Niemcy czy Wielka Brytania (pod nazwą STSbet).

Na oficjalnej stronie marki Bwin nie od dziś można przeczytać następujący komunikat:

„Bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami i zgodnie z wymogiem nowego prawa podjęliśmy decyzję o zamknięciu kont wszystkich klientów z Polski. Jednocześnie informujemy, że klienci z środkami na koncie cały czas mogą wypłacić swoje pieniądze. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach„.

Niestety, treść niniejszego oświadczenia nie zmienia się od roku 2017, co oznacza, że bukmacher nieco mija się z prawdą jeśli chodzi o „ubieganie się” o polską licencję. Gracze mogą czuć się tym faktem nieco zagubieni.

Czy jest szansa na to, że Bwin Polska ruszy w roku 2023?

Rejestracja w Bwin. Nie ma Polski na liście!
Rejestracja w Bwin. Nie ma Polski na liście!

Legalny bukmacher Bwin 2023? Sporo osób bardzo by tego chciało, ale konkretne informacje w tej sprawie nie są obecnie dostępne. Nie wiadomo, czy ten bukmacher rzeczywiście myśli o powrocie, a jeśli tak – kiedy miałoby to nastąpić. Fakty są na razie takie, że nie mamy, my jako Polacy, dostępu do korzystania z oferty tej strony. Co ciekawe, sam portal wyświetla się w przeglądarce bez problemu i to nawet z polskiego adresu IP!

Co musiałoby się wydarzyć, by bukmacher Bwin 2023 potraktował priorytetowo i właśnie w tym roku wznowił działalność w naszym kraju, tym razem w stu procentach legalnie? Przede wszystkim potrzebne jest spełnienie pewnych warunków licencyjnych stawianych przez polskie władze. Formalności trwają średnio 6 miesięcy, czyli rozpoczęcie ubiegania się o zgody na początku roku oznacza finalizację sprawy dopiero na przełomie czerwca i lipca!

Jakie są szanse na to, że pojawi się dla Bwin licencja 2023? Trudno je bardzo dokładnie określić procentowo, ale na pewno jest to znacznie mniej niż 40%. Firma ewidentnie zamknęła się na polskich graczy i od dłuższego czasu nie robi zbyt wiele, by to zmienić. Podany wyżej komunikat wydaje się być przede wszystkim zasłoną dymną i usprawiedliwieniem dla pozostawienia polskiej wersji językowej w oficjalnym portalu online.

Bwin kod promocyjny i bonusy dla Polaków. Na co możemy liczyć?

Jesteśmy przekonani na sto procent, że bukmacher Bwin bonusy dla Polaków będzie miał szczególne, ale nastąpi to dopiero wtedy, gdy uzyska licencję MF. Nie wiadomo, kiedy to nastąpi, dlatego pisanie o konkretnych promocjach jest mało logiczne. Tym bardziej, iż obecnie z żadnej nie można skorzystać na terenie naszego kraju.

Granie w Bwin w Polsce jest niedostępne
Granie w Bwin w Polsce jest niedostępne

Kiedy już uzyskana zostanie licencja, Bwin kod promocyjny PL też na pewno zostanie opublikowany. Na łamach naszego portalu będziemy informować na bieżąco o ofertach specjalnych, a także przygotujemy hasło bonusowe pozwalające na zdobycie dodatkowych środków na grę.

Dobra wiadomość w całym tym nawale informacji jest taka, że polscy gracze nie muszą wcale z wytęsknieniem czekać na Bwin. Już teraz jest wiele portali, które działają zgodnie z prawem, a jednocześnie oferują to samo, a może nawet i więcej, niż zagraniczna konkurencja.

W oczekiwaniu na licencję. Gdzie obstawiać mecze zamiast Bwin?

Możemy czekać na to, jak Bwin w Polsce wreszcie się pojawi, grając u legalnych bukmacherów. Obecnie niektórzy z nich oferują granie bez podatku przez cały rok, a wielu ma na dobry początek bonusy bez depozytu i masę innych interesujących promocji.

Musimy pamiętać, że samo założenie konta nie zobowiązuje nas do regularnego korzystania z oferty danej strony. Bonusy powitalne są, między innymi, po to, by w praktyce wypróbować zakłady i wybrać te, które najlepiej odpowiadają naszym aktualnym potrzebom.

💰 Bukmacherzy legalni 2023. Bonusy dla graczy 💰

  • www.STS.pl – 29 PLN bez depozytu, 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 20 PLN jako zakład bez ryzyka w STS Betgames. Kod promocyjny to „BETONLINE„.
  • www.eFortuna.pl – przy rejestracji można wykorzystać kod bonusowy „BETONLINE„, a na start jest do odebrania 20 PLN bez wpłaty, 100% do 2000 PLN przy pierwszym depozycie oraz 200 PLN jako bezpieczny kupon w Betgames.
  • www.Betfan.pl – firma bukmacherska Betfan oferuje granie bez podatku przez cały rok. Możemy na start odebrać u niej 600 PLN w formie zakładów bez ryzyka!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 11

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button