Nagrody Nobla 2019 faworyci bukmacherów. Kto wygra w tym roku?

Najwięksi faworyci bukmacherów do zdobycia Nagrody Nobla 2019. Kto ma szanse na zgarnięcie najbardziej prestiżowego wyróżnienia naukowo-społecznego na świecie?

Nagrody Nobla 2019 faworyci bukmacherów. Kto wygra w tym roku?
Nagrody Nobla 2019 faworyci bukmacherów. Kto wygra w tym roku?

Nagrody Nobla kto wygra? Kursy bukmacherskie

Typerzy z naszego kraju coraz chętniej interesują się obstawianiem czegoś poza sportem. Powiększająca liczba zakładów specjalnych u legalnych bukmacherów jest tego najlepszym dowodem.

Polacy coraz częściej postrzegają zakłady bukmacherskie jako formę rozrywki i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Potwierdzają to nasze obserwacje, od dawna bowiem notujemy rosnące zainteresowanie graczy specjalnymi ofertami, udostępniamy przy okazji wyborów, referendów, realizacji dużych projektów infrastrukturalnych czy właśnie przyznawania Nagrody Nobla” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS. 

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Nagrody Nobla obstawianie w internecie to dziedziny, o których sporo mówi się w ostatnim czasie. Trzeba mieć na uwadze, że w tym roku także i z naszego kraju mamy kilku nominowanych.

💰 Bonus bez depozytu STS 💰

  1. Rejestracja na STS.pl
  2. Kod promocyjny „BETONLINE
  3. Odebranie 29 PLN bez depozytu
  4. Obstawianie za kasę bukmachera!

Dobra wiadomość jest taka, że w dziedzinie literatury mamy jedną z faworytek. Olga Tokarczuk jest wśród ekspertów w pierwszej trójce osób z największymi szansami na zdobycie Literackiej Nagrody Nobla.

Zakłady na Nagrody Nobla 2019

Kurs na zwycięstwo Polki to 7.50. Na ten moment bukmacher legalny STS mniejsze liczby wystawił tylko dwóm największym faworytkom – Maryse Conde oraz Anne Carson (obie to kurs 5).

Wielu naszych rodaków na pewno kibicuje też Jerzemu Owsiakowi, który znalazł się wśród nominowanych do Pokojowej Nagrody Nobla. Tutaj jednak szanse na sukces są bardzo małe. Kurs na założyciela i zarządcę WOŚP to 250, co nie tylko oznacza wielką fortunę dla typera, który by trafił, ale także symoblizuje bardzo niewielkie prawdopodobieństwo powodzenia.

Eksperci STS przewidują, że najmłodszą laureatką pokojowego Nobla zostanie Greta Thunberg. Aktualne notowania na największą faworytkę i jej konkurentów można znaleźć na stronie STS.pl


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button