Fortuna z promocją na KSW 45 i UFC 229!

Zakłady Bukmacherskie Fortuna przygotowały bonus na weekend z MMA. Każdy z graczy może odebrać do 100 PLN za prawidłowe typowanie walk październikowego KSW oraz UFC w Las Vegas!

Fortuna z promocją na KSW 45 i UFC 229!
Fortuna z promocją na KSW 45 i UFC 229!

Oferta jest dostępna tylko dla osób zarejestrowanych na oficjalnej stronie Fortuny. Nie wymaga zapisania się – podobnie jak nie trzeba, by wpisany został Fortuna kod promocyjny.

W ramach oferty na MMA gracze mogą zgarnąć od 20 do 100 PLN premii na obstawianie wydarzeń sportowych. Wszystkie prezenty są przyznawane w formie punktów lojalnościowych o konkretnej wartości.

Wartość otrzymanego bonusu zależy od wniesionej stawki w kuponie promocyjnym. Co musi zawierać zakład, by został zakwalifikowany do oferty? Oto warunki:

  • Kupon AKO
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Minimum jeden typ związany z KSW 45 bądź UFC 229
  • Tylko wygrane zakłady!

Jeżeli gracz wygra w kuponie promocyjnym, będzie mógł otrzymać jedną z trzech przewidzianych premii. Zgodnie z tym, co już pisaliśmy, wysokość prezentu od Fortuny zależy tylko i wyłącznie od poniesionych kosztów!

  • Kupony o stawce od 10 do 50 PLN brutto – bonus w postaci 2800 punktów FKP, co odpowiada kwocie 20 PLN;
  • Kupony o stawce powyżej 50 PLN brutto do 100 PLN brutto – bonus w postaci 7000 punktów FKP, co odpowiada kwocie 50 PLN;
  • Kupony o stawce powyżej 100 PLN brutto – bonus w postaci 14 000 punktów FKP, co odpowiada kwocie 100 PLN.

Przypominamy, że większość firm dostępnych w Polsce prowadzi KSW 45 zakłady bukmacherskie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button