Kody bonusowe u bukmacherów online

Podczas rejestracji w niektórych firmach bukmacherskich opcjonalnie można podać kody bonusowe uprawniające do otrzymania dodatkowych korzyści z założenia konta. Jakie hasła należy wpisać, by wyjść na tym najkorzystniej? Sprawdźcie!

Kody bonusowe u bukmacherów 2018
Kody bonusowe do legalnych bukmacherów internetowych

Jaki kod bonusowy w Milenium?

Bardzo mało jest w internecie informacji na temat tego bukmachera, a tymczasem Milenium kod bonusowy to naprawdę bardzo ciekawa kwestia, o której warto napisać. Jeżeli jeszcze nie jesteście zarejestrowani w tym portalu, dobrze jest rozważyć taką opcję, a jednocześnie zapisać sobie gdzieś kod promocyjny „BETONLINE” (bez cudzysłowu). Wpisanie tego hasła uprawnia do otrzymania naprawdę ciekawych premii, które nie są dostępne dla osób wypełniających formularz rejestracyjny w tradycyjny sposób.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Czy wpisanie kodu wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami albo skutkami negatywnymi? Absolutnie nie. Jest to tylko i wyłącznie dodatek dla osób, które lubią na starcie otrzymywać jak najwięcej. Jeżeli planujecie obstawiać regularnie, na pewno dodatkowe środki będą dla was pomocne i pozwolą na zdobycie odpowiedniej dawki doświadczenia.

Rejestracja u bukmachera Milenium
Rejestracja u bukmachera Milenium – Jaki kod wpisać?

Fortuna kod promocyjny – co wpisać?

Podobnie jak w przypadku Milenium, także Fortuna daje możliwość nowo zarejestrowanym typerom na korzystanie z bonusów po wpisaniu specjalnego kodu. Aby uprosić sprawę, także stworzono kod o takiej samej nazwie jak u bukmachera opisywanego powyżej. Jeżeli więc interesuje was Fortuna kod promocyjny, po prostu w odpowiedniej rubryce wpiszcie BETONLINE. I nic więcej!

Czy Fortuna to dobry bukmacher? Na pewno jest to jeden z najmocniejszych graczy na polskim rynku bukmacherskim. To najdłużej działająca marka tego typu jeśli chodzi o przyjmowanie zakładów przez internet. Firma oferuje dla swoich graczy całkiem sporo ciekawych promocji, konkursów oraz niespodzianek. Nie można także narzekać na dostępne tutaj kursy – w porównaniu z konkurencją są naprawdę atrakcyjne.

bonus freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kod bonusowy Bet 365

Bukmachera Bet 365 na pewno kojarzy każda osoba, która ma do czynienia z bukmacherką znacznie dłużej, niż parę miesięcy. Jeszcze w 2017 roku był to portal, który posiadał w Polsce blisko 90% udziału! Obecnie nie jest jednak w naszym kraju legalny, a to oznacza, że nie można w nim grać ani nawet założyć konta. Marka skutecznie blokuje dostęp do swojej oferty każdemu obywatelowi Polski i na razie nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Strona oficjalna Milenium Online
Strona oficjalna Milenium Online

Kod bonusowy do Bet 365 był swego czasu bardzo pożądaną rzeczą, ale obecnie jest już bezużyteczny i warto o tym pamiętać! Żadna osoba z naszego kraju nie może się tutaj rejestrować, a więc nawet nie ma najmniejszego sensu pisać o aktualnych promocjach, bonusach i innych atrakcjach. Obstawianie meczów w nielegalnych portalach bukmacherskich wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, a to naprawdę wystarczy argument przemawiający za tym, iż w chwili obecnej Bet 365 to nie jest zbyt dobra propozycja!

Najlepsze bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie cały czas ulegają zmianom, dlatego nie można napisać, gdzie obecnie są najlepsze z nich, a gdzie nie. Warto przed założeniem konta na którejś ze stron dokładnie przejrzeć ofertę i przeczytać warunki konkretnych bonusów. Aby mieć pewność, że wybrało się najlepszą opcję, warto po prostu dokonać rejestracji, podając jeden z kodów promocyjnych, o jakich napisaliśmy. Oczywiście, można też poradzić sobie bez nich, ale wymaga to przede wszystkim nieco doświadczenia w tych sprawach, a także uważnego prześledzenia kilkunastu stron, łącznie z regulaminami.

Premie dla nowych graczy

Czy wszelkiego rodzaju premie pieniężne dostępne są tylko dla nowych graczy? Istnieje w Polsce takie przeświadczenie, że tak właśnie jest, ale to nieprawda. Każdy gracz zarejestrowany u bukmachera ma prawo do korzystania z wielu konkursów z nagrodami, zabaw i tym podobnych atrakcji. Tak naprawdę nie ma tygodnia, by nie pojawiały się nowe akcje promocyjne, co jest najlepszym dowodem na to, że przygoda z promocjami u bukmachera nie kończy się wraz ze skorzystaniem z bonusu powitalnego!

Legalny bukmacher Fortuna
Legalny bukmacher Fortuna

Legalne obstawianie przez internet

Obstawianie wydarzeń sportowych przez internet jest w Polsce legalne, ale tylko i wyłącznie w konkretnych przypadkach, a mówiąc jaśniej -na stronach internetowych, które posiadają zgody nadawane przez Ministerstwo Finansów. Proces licencyjny w naszym kraju nie jest zbyt łaskawy dla firm, jednak przystępuje do niego coraz więcej marek. Obecnie w branży bukmacherskiej online działa zgodnie z prawem osiem stron, a ma być ich w przyszłości jeszcze więcej.

Polskie witryny do typowania nie są już tak archaicznymi tworami jak jeszcze parę lat temu. Wyglądają coraz lepiej, pozwalają na korzystanie z coraz ciekawszych promocji, a do tego wprowadzają ciekawe nowinki, z którymi do tej pory można było mieć do czynienia tylko na stronach zagranicznych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Tagi

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button
Close