Betclic bonusy bukmacherskie + promocje 2023

Jakie bonusy bukmacherskie przygotował dla graczy Betclic Polska? Sprawdzamy aktualne promocje na rok 2023! Oferta sportowa w przypadku bukmachera Betclic, porównywalna jest z innymi działającymi legalnie na rynku bukmacherami. Kursy na mecze są dostać wysokie, jeśli porównać je z innymi tego typu firmami – trudno jest wskazać innego takiego internetowego bukmachera, jak omawiany Betclic. 

Betclic bonusy bukmacherskie + promocje 2021
Betclic bonusy bukmacherskie + promocje 2023

Betclic – bonusy i kody promocyjne 

Betclic ma dla nas w swojej ofercie promocyjny kod do bonusu cashback 550 (jest to inaczej tak zwany zakład bez ryzyka utracenia swoich środków), który został przeznaczony specjalnie dla zupełnie nowych graczy na start w powitalnej ofercie.

Betclic – bonus na start

Początkowy bonus od bukmachera Betclic 550 złotych, zaliczany jest do najwyższych bonusów bez ryzyka na polskim rynku bukmacherskim. Z bonusem tym nierzadko promowany jest freebet bez depozytu. Aktualna lista freebetów znajduje się na stronie internetowej bukmachera w zakładce o nazwie bonusy bez depozytu. Codzienne aktualizowanie daje nam pewność, że nie przegapimy zupełnie nowej promocji z tak zwanym bonusem bez depozytu za kod do bukmachera Betclic o finansowej wartości 30 albo 20 złotych. 

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny bukmachera Betclic

Jeśli wiemy już do czego służy kod od Betclic, czas abyśmy poznali odpowiedź na pytanie: jak brzmi u tego bukmachera promocyjny kod? Jest to słowo KOD550, które wystarczy wpisać przy zakładaniu konta u bukmachera. Nawet początkującym nie powinno to sprawić najmniejszych kłopotów.

Promocyjny kod pozwoli nam na odebranie powitalnej oferty, promocji dla nowych graczy, jak również zwiększy nasze szanse na otrzymywanie od tego buka darmowego zakładu. 

Betclic – bonus na bukmacherskie zakłady 

Bukmacher Betclic przygotował dla swoich graczy dwie różne możliwości na odebranie powitalnego bonusu. Obie są cashbackiem, czyli tak naprawdę zakładami bez ryzyka. Niemniej jednak niewątpliwie istnieją między wymienionymi opcjami pewne różnice. Warto przeanalizować obie te wersje, abyśmy mogli wybrać właśnie tą, która będzie najbardziej dopasowana do naszego stylu gry. Czy wolimy ryzykować, czy może grać na luzie? Obstawiamy e-sporty czy też może niekoniecznie? Za chwilę będziemy mogli dowiedzieć sobie właśnie na te pytania. Pamiętajmy, żeby wybierać właściwe promocyjne kody celem uzyskania prawidłowego bonusu powitalnego Betclic

Betclic bonus powitalny 2023. Cashback na start!

Cashbackiem, czyli tak naprawdę ubezpieczeniem od ewentualnej przegranej, objęty jest nasz pierwszy postawiony zakład w serwisie. Jeśli trafiliśmy zakład, wtedy możemy już cieszyć się z naszej wygranej. W wypadku ewentualnego niepowodzenia nie musimy rozpaczać, ponieważ bukmacher Betclic zwróci nam pieniądze za obstawiony zakład. 

Nie powinna nas zdziwić sytuacja, kiedy obstawimy kupon za 200 złotych, a bukmacher odda nam trochę mniejszą kwotę. Dzieje się tak z uwagi na to, iż podczas zwrotu u buka konieczne jest odliczenie należnego podatku. W związku z czym, żeby móc otrzymać bonus maksymalny, czyli 550 złotych zwrotu, musimy zawrzeć pierwszy zakład na kwotę minimum 602 złote. 

BetClic aktualny kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?
BetClic aktualny kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?

Jeżeli wymieniony zakład na się nie powiedzie, otrzymamy zwrot, nie możemy jednakże od razu wypłacić tych środków na własne konto bankowe. Możemy dokonać tego dopiero wówczas, kiedy obrócimy otrzymanym bonusem przynajmniej 6-krotnie, po kursie minimalnym, który wynosi 2,00. Na obrót mamy aż trzydzieści dni. 

Otrzymanym bonusem możemy jednakże swobodnie obstawić – korzystając przy tym z całej oferty buka Betclic. Mówimy w tym przypadku o przedmeczowych zakładach, sportach wirtualnych czy też zakładach na żywo. 

Także wybranie, nazwijmy to, sportów realnych jest w zasadzie dowolne. Możemy obstawiać to, co lubimy, czy też to, w czym czujemy się mocni. Zaczynając od piłki nożnej, poprzez tenis, siatkówkę, a kończąc na kolarstwie szosowym, żeglarstwie albo sportach walki. 

 Żebyśmy mogli go otrzymać, musimy zarejestrować się na stronie bukmachera Betclic. Koniecznie wpiszmy także podczas rejestracji kod promocyjny. Następnie musimy dokonać depozytu i obstawić pierwszy zakład. 

Jakie Betclic oferuje bonusy na co dzień?

Poza wspomnianą powyżej ofertą powitalną, u buka Betclic dostępne są także inne rodzaje bonusów. Często pozwalają one na zdobywanie dużych wygranych, co można sprawdzić w oficjalnym portalu bukmachera dosłownie w dowolnym momencie. Służy do tego odpowiednia zakładka w stylu Fortuna Strefa Typera, jednak bez czatu.

Rozróżnić możemy dwa ich typy – okresowe, jak i stałe. Te drugie dostępne są przez cały czas na witrynie internetowej, ale też w mobilnej aplikacji. Pośród nich możemy wyróżnić: 

  • BOOST

BOOST to promocja, która polega na podwyższaniu kursów. W jej ramach buk Betclic zwiększa kursy w przypadku najbardziej ciekawych zdarzeń. Spotkania, które biorą udział w tejże promocji, zostały oznaczone na witrynie, ale też w aplikacji mobilnej z użyciem ikony rakiety w żółtym kolorze.

  • MULTI+ 

MULTI+ jest promocją od buka Betclic, która tuczy się wielokrotnych kuponów. Do tej promocji zaliczają się te kupony, które mają przynajmniej pięć zdarzeń. W tym wypadku także nie musimy wnosić zakładów o wybranej stawce minimalnej, czy też dokonywać pewnego obrotu. Wystarczy, iż na naszym kuponie będzie przynajmniej pięć (albo też więcej) zdarzeń, które oznaczone są dobrze widocznym logiem z symbolem MULTI+. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button