BetClic Multi+. Postaw kupon i zgarnij nawet 50% więcej!

Firma bukmacherska BetClic pozwala swoim graczom na zdobywanie wygranych większych nawet o 50%. Jak dokładnie działa opcja Multi+ i co zrobić, by z niej skorzystać? Już teraz dowiedz się wszystkiego, co trzeba!

BetClic Multi+. postaw kupon i zgarnij nawet 50% więcej!
BetClic Multi+. postaw kupon i zgarnij nawet 50% więcej!

BetClic powiększone wygrane

Każdy z nas lubi zdobywać jak najwięcej pieniędzy za obstawianie. Mimo że długie „taśmy” nie są proponowane przez wielu doświadczonych typerów, nie brakuje miłośników tego rodzaju kuponów.

W przypadku opcji Multi+ w BetClic gracze mogą dzięki zakładom z wieloma meczami zdobywać pokaźniejsze wygrane. Jak to dokładnie wygląda?

Jak wygrywać więcej w Betclic?

Wszystko zależy, ile typów zmieścisz na jednym kuponie. Opisywana opcja działa już od 5 spotkań, ale tak naprawdę większe premie zaczynają się od dwucyfrowej liczby zdarzeń.

Do skorzystania z tej funkcji wymagane jest konto na stronie bukmachera. Oczywiście, przy rejestracji cały czas przysługuje ci przygotowany przez BetClic bonus powitalny.

Tak wygląda kupon z wykorzystaniem doładowania wygranych Multi Plus:

multi plus betclic kupon
multi plus betclic kupon

Nie jest ci w tym przypadku potrzebny żaden kod promocyjny BetClic. Wygrane powiększane są w sposób automatyczny – twoja ingerencja w tej kwestii w ogóle nie jest potrzebna!

Już wkrótce opisywany bukmacher ogłosi prawdopodobnie nowe premie i bonusy. BetClic promocja powitalna to więc tylko początek, a Multi Plus jest pierwszą swego rodzaju zapowiedzią!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button