BetClic Multi+. Postaw kupon i zgarnij nawet 50% więcej!

Firma bukmacherska BetClic pozwala swoim graczom na zdobywanie wygranych większych nawet o 50%. Jak dokładnie działa opcja Multi+ i co zrobić, by z niej skorzystać? Już teraz dowiedz się wszystkiego, co trzeba!

BetClic Multi+. postaw kupon i zgarnij nawet 50% więcej!
BetClic Multi+. postaw kupon i zgarnij nawet 50% więcej!

BetClic powiększone wygrane

Każdy z nas lubi zdobywać jak najwięcej pieniędzy za obstawianie. Mimo że długie „taśmy” nie są proponowane przez wielu doświadczonych typerów, nie brakuje miłośników tego rodzaju kuponów.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W przypadku opcji Multi+ w BetClic gracze mogą dzięki zakładom z wieloma meczami zdobywać pokaźniejsze wygrane. Jak to dokładnie wygląda?

Jak wygrywać więcej w Betclic?

Wszystko zależy, ile typów zmieścisz na jednym kuponie. Opisywana opcja działa już od 5 spotkań, ale tak naprawdę większe premie zaczynają się od dwucyfrowej liczby zdarzeń.

Do skorzystania z tej funkcji wymagane jest konto na stronie bukmachera. Oczywiście, przy rejestracji cały czas przysługuje ci przygotowany przez BetClic bonus powitalny.

Tak wygląda kupon z wykorzystaniem doładowania wygranych Multi Plus:

multi plus betclic kupon
multi plus betclic kupon

Nie jest ci w tym przypadku potrzebny żaden kod promocyjny BetClic. Wygrane powiększane są w sposób automatyczny – twoja ingerencja w tej kwestii w ogóle nie jest potrzebna!

Już wkrótce opisywany bukmacher ogłosi prawdopodobnie nowe premie i bonusy. BetClic promocja powitalna to więc tylko początek, a Multi Plus jest pierwszą swego rodzaju zapowiedzią!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button