Piłkarski Jackpot to szansa na 10.000 PLN za obstawianie Ekstraklasy!

Ekstra 10.000 PLN za obstawianie Ekstraklasy? Nowa oferta bukmachera Betclic o nazwie Piłkarski Jackpot to jedyna w swoim rodzaju szansa na zgarnięcie ogromnej puli!

Piłkarski Jackpot to szansa na 10.000 PLN za obstawianie Ekstraklasy!
Piłkarski Jackpot to szansa na 10.000 PLN za obstawianie Ekstraklasy!

Betclic na Ekstraklasę

Jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił w obstawianiu rodzimej ekstraklasy, musi przede wszystkim zapisać się do oferty Piłkarski Jackpot. Jak to się robi?

Nie ma tutaj niczego skomplikowanego! Wystarczy wejść na www.Betclic.pl i przejść do zakładki poświęconej promocji. Ostatni krok polega na kliknięciu przycisku „Dołącz” – jest on czerwony, dlatego nie sposób go przegapić!

Nie jest tutaj potrzebny Betclic kod promocyjny ani nic specjalnego. Gracz wchodzi, stawia wszystkie mecze 19. kolejki Ekstraklasy i czeka na rozstrzygnięcia.

bukmacher Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN

Piłkarski Jackpot – do wygrania 10.000 PLN!

W przypadku trafienia każdego typu, należy się nagroda w wysokości 10.000 PLN lub część tej puli, gdy zwyciezców będzie kilku. A gdy nikomu nie uda się wytypować, będzie mógł spróbować sił za tydzień i to z jeszcze większą pulą do zgarnięcia.

Pierwszy mecz 19. kolejki rusza już 13 grudnia o godzinie 18.00. Jest zatem niewiele czasu na zostanie piłkarskim ekspertem i wytypowanie meczów z polskiego podwórka.

Nie ma żadnego znaczenia czy stawiamy na faworytów, czy wręcz przeciwnie. Do promocji kwalifikują się kupony z każdym kursem ogólnym. Stawka natomiast musi wynosić 10 PLN lub więcej.

A co, gdy ktoś nie ma jeszcze konta w Betclic? Może je założyć w każdej wolnej chwili i tym samym otrzymać prawo do skorzystania z tej oferty specjalnej.

Betclic kod promocyjny – ponad 500 zł dla nowych graczy!

Aktualny Betclic kod promocyjny brzmi „KOD510”, a dla nowych graczy przygotowano zwrot do 510 PLN w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu zagranego u bukmachera.

Jak to działa? To proste – zwycięstwo daje normalny zysk, a przegrana jest ubezpieczona i należy nam się za nią zwrot do kwoty 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button