Bukmacher MileniumBukmacherzy

BetClic aktualny kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?

Zakładasz konto u bukmachera BetClic i zastanawiasz się, co wpisać przy rejestracji w rubryce „kod promocyjny”? Mamy dla ciebie aktualne hasło bonusowe na cashback 500 PLN!

BetClic aktualny kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?
BetClic aktualny kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?

BetClic kod na start

Jakiś czas temu na łamach naszej strony powstał news o tym, jak może brzmieć dostępny w Betclic kod promocyjny. Problem w tym, iż wówczas strona nie była jeszcze dostępna w naszym kraju!

Teraz już można obstawiać u tego bukmachera, a co za tym idzie – dostępny jest też aktywny kod na bonus, który można wpisać. Oczywiście, mowa tutaj tylko o nowych graczach, którzy dopiero co dokonują rejestracji konta!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nie zostały nałożone przez BetClic limity dotyczące niskich kwot, dlatego też tylko od ciebie zależy jaką premię zgarniesz na dobry początek. Cashback na start to nawet 500 PLN!

Aktualny kod bonusowy w BetClic Polska

Aby skorzystać z premii dla nowych graczy i wykorzystać aktywny kod promocyjny, przy zakładaniu konta należy w ostatnim kroku (i odpowiedniej rubryce) podać hasło promocyjne „KOD500„.

Będąc osobą zarejestrowaną możemy korzystać z takich ofert specjalnych jak BetClic Multi+ czy innych akcji, które na bieżąco pojawiają się w tym portalu bukmacherskim.

Czy rejestracja to coś trudnego? Absolutnie nie, a każdy może przekonać się o tym samym. Podobnie wygląda obstawianie meczów – zobaczcie video, jak dokładnie wygląda ten proces:


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button
Close