BetClic aktualny kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?

Wielu gracza zakłada konto u bukmachera BetClic i zastanawia się, co wpisać przy rejestracji w rubryce „kod promocyjny”. Mamy aktualne hasło bonusowe na cashback 510 PLN!

BetClic aktualny kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?
BetClic aktualny kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji?

BetClic kod na start

Jakiś czas temu na łamach naszej strony powstał news o tym, jak może brzmieć dostępny w Betclic kod promocyjny. Problem w tym, iż wówczas strona nie była jeszcze dostępna w naszym kraju!

Teraz już można obstawiać u tego bukmachera, a co za tym idzie – dostępny jest też aktywny kod na bonus, który można wpisać. Oczywiście, mowa tutaj tylko o nowych graczach, którzy dopiero co dokonują rejestracji konta!

bukmacher betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na darmowy bonus

Nie zostały nałożone przez BetClic limity dotyczące niskich kwot, dlatego też tylko od ciebie zależy jaką premię zgarniesz na dobry początek. Cashback na start to nawet 500 PLN! Gracz stawia kupon i dostaje zwrot stawki, a więc jej wartość zależy tylko od klienta bukmachera!

Aktualny kod bonusowy w BetClic Polska

Aby skorzystać z premii dla nowych graczy i wykorzystać aktywny kod promocyjny, przy zakładaniu konta należy w ostatnim kroku (i odpowiedniej rubryce) podać hasło promocyjne „KOD510„.

Będąc osobą zarejestrowaną możemy korzystać z takich ofert specjalnych jak BetClic Multi+ czy innych akcji, które na bieżąco pojawiają się w tym portalu bukmacherskim.

Czy rejestracja to coś trudnego? Absolutnie nie, a każdy może przekonać się o tym samym. Podobnie wygląda obstawianie meczów – zobaczcie video, jak dokładnie wygląda ten proces:

Betclic bonus i kod promocyjny opinie

Jakie opinie na temat bukmachera Betclic oraz dostępnych u niego promocji znaleźć można w sieci? Przeczesaliśmy fora internetowe w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie.

Komentarze graczy są różne – to wiadomo. Trzeba jednak przyznać, że w dużej mierze klienci Betclic zadowoleni są z tego, co można zgarnąć na dobry początek.

„Bonus na start nie jest premią za wpłatę, ale jak najbardziej mogę polecić. Nigdzie indziej nie dostanie się 510 złotych jako zwrot!”

Wpisanie kodu promocyjnego jest banalnie proste. W zasadzie wygląda po prostu tak, jak kolejny krok przy zakładaniu konta. Naprawdę świetna opcja!”

Mecze za darmo w Betclic

Każdy zarejestrowany może na stronie Betclic oglądać mecze za darmo. Transmisje dostępne są dla wszystkich i w zasadzie nie ma dnia, by nie oferowano przynajmniej kilku godnych uwagi materiałów.

W jaki sposób ogląda się mecze na stronie Betclic? Warto znać ten sposób, bo streamy w Betclic nic nie kosztują, a do tego działają w stu procentach legalnie.

Oto instrukcja, jak oglądać mecze w Betclic za darmo:

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button
Close