Oscary 2020 – kogo typują bukmacherzy

Każdego roku firmy bukmacherskie oferują zakłady na oscary, tym razem jest podobnie. Dzisiaj omówimy jakie filmy według legalnych firm bukmacherskich mają największe szanse na zdobycie statuetki i u jakiego bukmachera najlepiej typować laureatów tej ważnej na całym świecie imprezy.

Oscary 2020 – kogo typują bukmacherzy

Kto zwycięży i odbierze Oscary 2020?

Oscarowa gala zostanie przeprowadzona zostanie 9-10 lutego 2020 w USA. Impreza będzie transmitowana online prawdopodobnie na całym świecie, a o nowych finalistach usłyszycie pewnie w każdym wiadomościach.

W tym roku bukmacherzy przygotowali ciekawe kursy, na podstawie których szybko można dowiedzieć się, kto według nich jest faworytem i na których nie warto obstawiać.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Najlepszymi produkcjami wśród bukmacherów towarzyszą najniższe kursy bukmacherskie. W ten sposób bardzo łatwo sprawdzić, kto wydaje się murowanym kandydatem do triumfu.

Oczywiście, najwięcej emocji wzbudza walka o tytuł najlepszego filmu roku 2020. Kto w tej kategorii ma największe szanse na zwycięstwo?

Once Upon a Time … in Hollywood (Pewnego razu…w Hollywood)7
1917 1.4
Parasite 4.2
Joker 12
The Irishman (Irlandczyk)55
Marriage Story (Historia małżeńska)100
Jojo Rabbit 77
Little Women (Małe kobietki)125
Ford v Ferrari (Le Mans 66)200

Typy bukmacherskie na Oscary

Jeżeli ty również masz już swoje typy na Oscary 2020 i chciałbyś wytypować faworyta to najlepiej skorzystać z legalnego polskiego bukmachera. Jedną z firm, które na to wydarzenia przygotowały ciekawą promocję, jest STS.

Pamiętajcie, że typy na Oscary nie zawsze lubią się sprawdzać, dlatego nie zawsze i nie każdy jest skłonny zagrać na prawdziwe, duże pieniądze. Dzięki bonusowi od bukmachera wcale nie ma takiej konieczności!

Boże Ciało a Oscary. Będzie polski film ze statuetką?

Boże Ciało to jedyna polska produkcja, która w tym roku powalczy o Oscary. Jakie są szanse filmu Jana Komasy na triumf? Niestety, ale jeżeli wierzyć przewidywaniom ekspertów, niewielkie.

W kategorii filmów anglojęzycznych wszystko wydaje się już raczej rozstrzygnięte. Widać to kursach. Na faworyzowany film wystawiony jest kurs nieopłacalny do zagrania, bo za każde postawione 100 złotych można otrzymać mniej niż się obstawiło!

Specjalny bonus od STS. Kod promocyjny + 29 PLN bez depozytu!

Każdy, kto zarejestruje konto na stronie www.STS.pl może obecnie odebrać u tego bukmachera aż 29 PLN bez depozytu i nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie.

Premia bez wpłaty to wyjątkowo lubiany prezent wśród graczy, gdyż nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy, by móc grać na prawdziwe środki.

Aktualny kod promocyjny w STS brzmi BETONLINE. Można wpisać go jedynie przy rejestracji konta – w późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości.

STS kod promocyjny 2020
STS kod promocyjny 2020

Oscary 2020 zagraniczni bukmacherzy

O kolejnych typach na oscary 2020 będziemy Was na bieżąco powiadamiać na naszym blogu, także nic Was nie ominie.  

Uwaga! Nie korzystaj z nielegalnych firm bukmacherskich, ponieważ grozi to wysokimi karami. Oscary są bardzo popularne, więc to podwójne ryzyko. Zagraniczne firmy bez licencji Ministerstwa Finansów to nic poza łatwą drogą do problemów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button