Oscary 2019 – kogo typują bukmacherzy

Każdego roku firmy bukmacherskie oferują zakłady na oscary, tym razem jest podobnie. Dzisiaj omówimy jakie filmy według legalnych firm bukmacherskich mają największe szanse na zdobycie statuetki i u jakiego bukmachera najlepiej typować laureatów tej ważnej na całym świecie imprezy.

Kto zwycięży i odbierze Oscary 2019?

Oscarowa gala zostanie przeprowadzona pod koniec lutego 2019 roku w USA. Impreza będzie transmitowana online prawdopodobnie na całym świecie, a o nowych finalistach usłyszycie pewnie w każdym wiadomościach.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W tym roku bukmacherzy przygotowali ciekawe kursy, na podstawie których szybko można dowiedzieć się, kto według nich jest faworytem i na których nie warto obstawiać.

Najlepszymi produkcjami wśród bukmacherów są tytuły „Roma”, „Narodziny Gwiazdy”, „Vice” oraz „BlacKkKlansman”. Dosyć istotną walkę będą toczyły również filmy „Bohemian Rhapsody” lub „Faworyta”. To oczywiście tylko prognozy, ale po różnicach w kursach możemy wnioskować kto wygra.

Typy bukmacherskie na Oscary

Jeżeli ty również masz już swoje typy na Oscary 2019 i chciałbyś wytypować faworyta to najlepiej skorzystać z legalnego polskiego bukmachera. Polecamy ofertę firmy Fortuna, która jest najlepszym bukmacherem w Polsce od kilku lat.

Jeśli zdecydujesz się zagrać u bukmachera Fortuna to polecamy założyć błyskawiczne konto i wpisać podczas rejestracji kod promocyjny „betonline”. Jest to specjalny kod od redakcji, dzięki któremu dostaniesz dodatkowy bonus na start. 

O kolejnych typach na oscary 2019 będziemy Was na bieżąco powiadamiać na naszym blogu, także nic Was nie ominie.  

Uwaga! Nie korzystaj z nielegalnych firm bukmacherskich, ponieważ grozi to wysokimi karami. Oscary są bardzo popularne, więc to podwójne ryzyko. Zagraniczne firmy bez licencji Ministerstwa Finansów to droga do nikąd. Uważajcie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Tagi

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button
Close