Betfan kod promocyjny VIP. Jak działa, co daje?

Czym jest kod promocyjny VIP od bukmachera Betfan? Gdzie można go wpisać i kiedy? Dobrze wiedzieć, jak działa jedna z najpopularniejszych promocji legalnego bukmachera!

Betfan kod promocyjny VIP. Jak działa, co daje?
Betfan kod promocyjny VIP. Jak działa, co daje?

Betfan bonus VIP

Promocje powitalne były i na pewno jeszcze długo będą w kręgu zainteresowań graczy. I nie chodzi tylko o dostępny na stronie Betfan bonus bez depozytu, ale również inne podobne akcje, także te za wpłaty.

Przy rejestracji u bukmachera Betfan można wpisać kod na premię. Niektórzy piszą, że jest to Betfan kod promocyjny VIP. W pewien sposób można się z tym zgodzić, bo w końcu dostaje się więcej, niż normalny użytkownik, a to sprawia, iż jesteśmy swego rodzaju VIP-em.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak dokładnie to działa? Nie ma w tym nic skomplikowanego. Gracz dokonuje rejestracji, a w odpowiedniej rubryce podaje kod promocyjny BETFAN.

Tak, dokładnie tak samo, jak brzmi oficjalna nazwa opisywanego bukmachera! Prawda, że łatwo zapamiętać dostępny w Betfan kod promocyjny? ;)

Jaki kod promocyjny w Betfan?

Przygotowany przez Betfan kod promocyjny pozwala na zdobycie 100 zł jako Zakład Bez Ryzyka. Co dokładnie to oznacza? Przede wszystkim, iż możemy postawić pierwszy kupon bez bukmachera i nie martwić się o ewentualną porażkę.

Betfan każdemu nowemu graczowi z kodem daje zwrot do 50 złotych w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie. Nikt nikomu porażki nie życzy, ale jak w życiu bywa – każdy wie! ;)

Oczywiście, przy rejestracji cały czas można odebrać też standardowy Betfan bonus powitalny, który wynosi nawet 3000 złotych!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button
Close