eFortuna: weryfikacja konta w punkcie

Czy jest dostępna i jak dokładnie wygląda w eFortuna weryfikacja konta w punkcie? Dowiedz się więcej na ten temat, by potem nic nie było w stanie cię zaskoczyć.

eFortuna: weryfikacja konta w punkcie
eFortuna: weryfikacja konta w punkcie

Rejestracja konta w eFortuna.pl

Kiedy ktoś planuje założenie konta u bukmachera, często w pierwszej kolejności sprawdza, jacy są według innych najlepsi bukmacherzy online. W tego typu zestawieniach często prym wiodą przede wszystkim dwie marki – Fortuna oraz STS. Konto warto mieć w zasadzie w każdym z tych miejsc, gdyż rzadko kto gra tylko i wyłącznie na jednej stronie internetowej.

Zapisanie się do gry w Fortunie nie jest procesem, który mógłby komukolwiek sprawić problem. Wszystko sprowadza się do wpisania do odpowiednich rubryk kilku podstawowych danych na swój temat. Dla tych, którzy uważają, że jest się czego obawiać, przygotowaliśmy specjalny film wideo z poradnikiem, gdzie widać cały proce rejestracyjny krok po kroku:


Warto tutaj nadmienić, że można zarejestrować konto bukmacherskie także na urządzeniu mobilnym. W telefonie czy tablecie wszystko wygląda bardzo podobnie. Otwarcie konta w taki czy inny sposób absolutnie nie sprawia, że mamy mniejsze możliwości typowania albo jakieś funkcje nie będą dla nas dostępne.

Bonus na start w Fortunie. To dla graczy ważny temat!

Dla graczy ważne jest to, jak stworzyć kupon bukmacherski, ale zanim szukają czegoś na ten temat, chcą wiedzieć głównie coś więcej o bonusie powitalnym. W Fortunie przygotowano aż trzy prezenty dla nowych graczy. Do odebrania jest w tym między innymi 20 PLN bez depozytu na typowanie. Oprócz tego zgarnąć można jeszcze 600 PLN jako zakład bez ryzyka, a przy drugiej wpłacie na odebranie czeka premia 100% do kwoty 2100 PLN.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

W Fortunie obowiązuje kod promocyjny „BETONLINE„. Podać go można jedynie przy zapisywaniu się do gry.

Jeżeli ktoś maksymalnie wykorzysta premię na start w Fortunie, będzie mógł na dobry początek zdobyć dużo ponad 2000 zł. Zwrot z zakładu bez ryzyka to jak najbardziej istotna rzecz, jednak wiąże się z przegraniem pierwszego kuponu, a tego nikomu nie życzymy.

Temat bonusu bez depozytu nie istnieje bez wspomnienia o weryfikacji konta. Dopiero po jej ukończeniu otrzymuje się premię 20 PLN na konto typerskie. W jaki sposób można potwierdzić tożsamość na www.eFortuna.pl?

Weryfikacja w eFortuna. Nie trzeba nawet dowodu!

Firma bukmacherska eFortuna to jedno z miejsc, gdzie nie jest potrzebne posiadanie dowodu osobistego fizycznie, by można było zweryfikować konto. To znakomita opcja dla tych, którym zdarza się zgubić dokumenty. Dzięki weryfikacji przez bankowość internetową wszystko w Fortunie załatwia się za pośrednictwem logowania do konta w banku. Nie zajmuje to więcej niż parę chwil.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Oczywiście, cały czas dostępny jest też w Fortunie standardowy sposób weryfikacji danych. Gracz może po prostu przysłać zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości i odczekać chwilę, by zostały one zatwierdzone. Nie trzeba tego robić od razu po rejestracji, ale na pewno dobrze jest dość szybko podjąć odpowiednie kroki, zamiast czekać na blokadę konta. A ta następuje po 28 dniach.

W Fortunie istnieje coś takiego jak konto tymczasowe. Jest to specjalny profil o ograniczonych możliwościach. Każdy po rejestracji jest tak zwanym „tymczasowym graczem”, a to wszystko do momentu, w którym nie zweryfikuje swoich danych. Ma to swoje dobre i złe strony. Ta druga jest na pewno taka, że nie można wypłacać wygranych. Z kolei na plus zasługuje to, że można grać kupony do woli, byleby stawka nie przekroczyła w końcu 5000 zł.

Dwa najpopularniejsze sposoby weryfikacji konta w Fortunie to:

  • przekazanie skanu/zdjęć wymaganych dokumentów
  • zalogowanie się do bankowości internetowej za pomocą usługi mojeID

Pozostaje jednak pytanie, czy jest jeszcze jakaś inna metoda. I tutaj bardzo często gracze zastanawiają się, czy można zweryfikować się u bukmachera, wchodząc do punktu stacjonarnego. To bardzo wygodne rozwiązanie dla niektórych, ale czy na pewno dostępne w przypadku marki eFortuna?

eFortuna a weryfikacja konta w punkcie

Kiedy jest już za nami u bukmachera eFortuna rejestracja, nie pozostaje nam znaleźć sposób na to, by prędzej czy później w najwygodniejszy sposób zweryfikować dane. Można przez bank, jednak na ten moment opcja mojeID nie jest dostępna dla wszystkich instytucji. Można też przekazać zdjęcie dowodu, ale to nie jest szczególnie szybkie, a czasem zależy nam na czasie. Punkt stacjonarny mógłby być więc niekiedy rozwiązaniem pośrednim – bezpiecznym, tradycyjnym, a jednocześnie takim, który pozwoli nam sprawę załatwić „przy okazji”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na pewno weryfikacja konta Fortuny w punkcie byłaby chętnie wybieraną opcją przez niektórych klientów tej marki. Wystarczyłoby udać się do punktu, przedstawić dokument tożsamości, a przy tym podać jakiś kod weryfikacyjny podany przy zapisywaniu się do gry. Proste i skuteczne.

Niestety, firma bukmachera eFortuna nie oferuje na ten moment innych metod weryfikacji niż bankowość internetowa lub tradycyjne przesłanie zdjęcia dowodu. Być może zmieni się to za jakiś czas. Będziemy bacznie przyglądać się tej sprawie i poinformujemy o zmianach, gdy tylko one nastąpią.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button