Najlepszy bukmacher - Bukmacher Forbet - Czym jest konto tymczasowe Totalbet?

Czym jest konto tymczasowe Totalbet?

Firma bukmacherska Totalbet jako pierwsza w naszym kraju wprowadziła tak zwane konto tymczasowe. Czym właściwie ono jeast i jak z niego korzystać?

Czym jest konto tymczasowe Totalbet?
Czym jest konto tymczasowe Totalbet?

Marka Totalbet na dobre zadomowiła się w branży i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie ten trend miał się zmienić. Bonus powitalny u tego bukmachera jest całkiem spory, a oferta – na pewno na tyle solidna, by przyciągnąć typerów.

Osoby, które chcą spróbować swoich sił w obstawianiu u opisywanego bukmachera,  mogą założyć tak zwane konto tymczasowe Totalbet. Co to właściwie jest? To normalny profil gracza, tyle że z pewnymi ograniczeniami. Różnica jest taka, iż rejestracja takiego konta zajmuje bardzo mało czasu – nie wymaga bowiem od nas weryfikacji podanych danych!

Na pewno już wielokrotnie rezygnowaliście z założenia konta u bukmachera tylko dlatego, iż zniechęcił was do tego długi formularz rejestracyjny. Ten problem znika właśnie w Totalbet!

Zła wiadomość jest taka, że z konta tymczasowego nie można wypłacać środków, a łącznie możemy za jego pomocą zagrać za 5000 PLN. Innymi słowy, nie da się obejść weryfikacji. Prędzej czy później, musimy przez nią przejść, bowiem tylko w ten sposób możliwe jest zrealizowanie przelewu wygranych.

Jeżeli macie już konto w Totalbet, przypominamy, że cały czas aktywny jest eToto bonus wrzesień 2018!

——-

TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Czym jest konto tymczasowe Totalbet?
5 (100%) 1 vote

Polecamy

Liga polska skróty meczów. Oglądanie online!

Liga polska skróty meczów. Oglądanie online!

Liga polska nie należy do najlepszych w Europie, ale skróty meczów interesują w jej przypadku …