Czym jest konto tymczasowe Totalbet?

Firma bukmacherska Totalbet jako pierwsza w naszym kraju wprowadziła tak zwane konto tymczasowe. Czym właściwie ono jeast i jak z niego korzystać?

Czym jest konto tymczasowe Totalbet?
Czym jest konto tymczasowe Totalbet?

Marka Totalbet na dobre zadomowiła się w branży i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie ten trend miał się zmienić. Bonus powitalny u tego bukmachera jest całkiem spory, a oferta – na pewno na tyle solidna, by przyciągnąć typerów.

Osoby, które chcą spróbować swoich sił w obstawianiu u opisywanego bukmachera,  mogą założyć tak zwane konto tymczasowe Totalbet. Co to właściwie jest? To normalny profil gracza, tyle że z pewnymi ograniczeniami. Różnica jest taka, iż rejestracja takiego konta zajmuje bardzo mało czasu – nie wymaga bowiem od nas weryfikacji podanych danych!

Na pewno już wielokrotnie rezygnowaliście z założenia konta u bukmachera tylko dlatego, iż zniechęcił was do tego długi formularz rejestracyjny. Ten problem znika właśnie w Totalbet!

Zła wiadomość jest taka, że z konta tymczasowego nie można wypłacać środków, a łącznie możemy za jego pomocą zagrać za 5000 PLN. Innymi słowy, nie da się obejść weryfikacji. Prędzej czy później, musimy przez nią przejść, bowiem tylko w ten sposób możliwe jest zrealizowanie przelewu wygranych.

Jeżeli macie już konto w Totalbet, przypominamy, że cały czas aktywny jest eToto bonus wrzesień 2018!

——-

TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button