Bonus powitalny w Totalbet. Jak go odebrać?

W jaki sposób można odebrać bonus powitalny w Totalbet? Czy wymagany jest specjalny kod promocyjny, by zgarnąć dodatkowe środki na start? Dowiedzcie się wszystkiego, co niezbędne na temat zakładania konta u nowego legalnego bukmachera online!

Bonus powitalny w Totalbet. Jak go odebrać?
Bonus powitalny w Totalbet. Jak go odebrać?

Marka bukmacherska Totalbet uzyskała licencję na prowadzenie działalności internetowej na początku 2018 roku. Swój debiut zaliczyła natomiast 2 lipca tego samego roku, kiedy to oficjalnie uruchomiona została pełna wersja jej strony internetowej do obstawiania meczów.

Bonus powitalny Totalbet to na tę chwilę premia za pierwszy depozyt do kwoty 500 PLN. Gracz dokonuje rejestracji, weryfikuje konto, a następnie deponuje środki, które zostają powiększone o bonus 100%! Żaden Totalbet kod promocyjny nie jest na tę chwilę potrzebny, by skorzystać z tej oferty, chociaż nie jest wykluczone, że zmieni się to w najbliższym czasie.

Podczas przechodzenia procesu rejestracyjnego w Totalbet mamy możliwość odebrania również darmowych 25 PLN w formie freebetu. Nie musimy do tego dokonywać żadnej wpłaty – po prostu sprawdzana jest prawdziwość podanych przez nas danych, a następnie mamy do dyspozycji 25 PLN w formie Zakładu Za Darmo.

jak odebrać bonus w totalbet
jak odebrać bonus w totalbet

Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny na stronie Totalbet na elektronicznym kuponie (ang. betslip) w prawym dolnym rogu ekranu. Stan bonusowego konta można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button