Bonus powitalny w Totalbet. Jak go odebrać?

W jaki sposób można odebrać bonus powitalny w Totalbet? Czy wymagany jest specjalny kod promocyjny, by zgarnąć dodatkowe środki na start? Dowiedzcie się wszystkiego, co niezbędne na temat zakładania konta u nowego legalnego bukmachera online!

Bonus powitalny w Totalbet. Jak go odebrać?
Bonus powitalny w Totalbet. Jak go odebrać?

Marka bukmacherska Totalbet uzyskała licencję na prowadzenie działalności internetowej na początku 2018 roku. Swój debiut zaliczyła natomiast 2 lipca tego samego roku, kiedy to oficjalnie uruchomiona została pełna wersja jej strony internetowej do obstawiania meczów.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bonus powitalny Totalbet to na tę chwilę premia za pierwszy depozyt do kwoty 500 PLN. Gracz dokonuje rejestracji, weryfikuje konto, a następnie deponuje środki, które zostają powiększone o bonus 100%! Żaden Totalbet kod promocyjny nie jest na tę chwilę potrzebny, by skorzystać z tej oferty, chociaż nie jest wykluczone, że zmieni się to w najbliższym czasie.

Podczas przechodzenia procesu rejestracyjnego w Totalbet mamy możliwość odebrania również darmowych 25 PLN w formie freebetu. Nie musimy do tego dokonywać żadnej wpłaty – po prostu sprawdzana jest prawdziwość podanych przez nas danych, a następnie mamy do dyspozycji 25 PLN w formie Zakładu Za Darmo.

jak odebrać bonus w totalbet
jak odebrać bonus w totalbet

Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny na stronie Totalbet na elektronicznym kuponie (ang. betslip) w prawym dolnym rogu ekranu. Stan bonusowego konta można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button