BONUS od LV BET na galę FAME MMA 3

Weekend niesie ze sobą świetną galę FAME MMA 3. Na to ciekawe wydarzenie bukmacher LV BET jako sponsor przygotował bonus dla swoich graczy. Jest to aż 50 PLN! Poniżej poznasz szczegóły.

BONUS od LV BET na FAME MMA 3

FAME MMA 3 typowanie pojedynków

Cała rozszerzona oferta na weekendową galę można zweryfikować na stronie bukmachera LV BET. Musisz tylko otworzyć oficjalny serwis bukmachera i na stronie głównej są dostępne typy na poszczególne pojedynki.

Jeśli jednak masz już swoich faworytów i znasz typy FAME MMA 3, to teraz powinieneś poznać ofertę bonusową jaką przygotowała firma LV BET. Do zgarnięcia są większe wygrane, nawet o 50 PLN.

Bonus promocyjny od LV BET 

Zasady są proste – najpierw typujesz zakład za minimum 50 PLN o kursie 2.00, a potem odbierasz dodatkowe 50 procent od wygranej.  

Uwaga! Tylko i wyłącznie zakłady FAME MMA 3 będą brane pod uwagę w tej akcji bonusowej. Musisz też pamiętać, że czas goni i kupon musi zostać zawarty do 30.03.2019 do godziny 18.59.

Jeżeli lubisz walki i masz ochotę typować galę FAME MMA 3, a jeszcze nie masz konta u bukmachera LV BET, to możesz je zarejestrować w kilka sekund. Zakładanie konta jest bardzo szybkie, ponieważ na początek nie wpisujemy wszystkich danych osobistych.

Przypominamy również, że wszyscy nowi gracze mogą dostać od firmy LV BET nawet super 1500 PLN na początek przygody z bukmacherką. Tak zwany bonus na start. To nie wszystko! Dodatkowo nasz serwis ma dla Ciebie specjalny kod rabatowy „BETONLINE” za pomocą którego Twoje nowe konto zostanie obdarowane 20 PLN bez depozytu!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button