Bukmacher LvBET zdobywa nagrodę w Londynie!

Ogromne wyróżnienie międzynarodowe dla polskiej firmy bukmacher. LvBET otrzymał statuetkę podczas prestiżowej imprezy London Affiliate Conference! 

Bukmacher LvBET zdobywa nagrodę w Londynie!

Nagrody IGB Affiliate Awards przyznawane są każdego roku dla firm związanych z hazardem, zakładami bukmacherskimi oraz programami afiliacyjnymi. LvBET w rywalizacji pokonał wiele znanych marek z całego świata, między innymi, bwin.party, Kindred Group, czy Mr Green.

Poza polską firmą wyróżnienia na gali zdobyły także następujące korporacje: Plus500, WantMyBed oraz Poker News. Każdą z nich z pewnością kojarzą wszyscy w Polsce, mimo iż ustawa hazardowa uniemożliwia obecnie grę w podmiotach nieposiadających odpowiednich zgód.

Pełna lista wyróżnionych na IGB Affiliate Awards 2018:

 IGB Affiliate Awards 2018

 Legalne zakłady bukmacherskie LvBET

Oferta LvBET jest dostępna dla wszystkich osób mieszkających na terytorium Polski. Firma otrzymała zgodę na przyjmowanie zakładów wzajemnych i prowadzenie działalności w postaci  bukmacherskich punktów naziemnych. Obecnie z usług LvBET korzystają dziesiątki tysięcy graczy z całego kraju. Portal charakteryzuje się stroną i wersją mobilną z przyjaznym interfejsem oraz licznymi promocjami specjalnymi organizowanymi przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych.

Bukmacher LvBET jest również aktywnym mecenasem polskiej piłki nożnej i siatkówki. Marka sponsoruje Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock czy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także jest Oficjalnym Partnerem PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet.

20 PLN za darmo na obstawianie meczów!

Osoby, które jeszcze nie posiadają konta w Zakładach Bukmacherskich LvBET, mogą założyć je w bardzo krótkim czasie na oficjalnej stronie firmy. Obecnie bonus powitalny to 20 PLN bez depozytu oraz najwyższa premia doładowująca wpłatę, która wynosi nawet 1000 PLN!

Jak otrzymać bonus w LvBET:

  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.LvBET.pl
  2. Odbierz 20 PLN za darmo po rejestracji
  3. Dokonaj wpłaty i zgarnij do 1000 PLN ekstra!

Należy pamiętać, że odebranie bonusu jest możliwe tylko w sytuacji, gdy promocja na start jest aktywna!

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button