kod bonusowy na Listopad 2018

Planujesz rejestrację u legalnego bukmachera Fortuna? Przekonaj się, jaki kod może być użyty w tym momencie i czy warto skorzystać z tej opcji!

Fortuna kod bonusowy na Listopad 2018
Fortuna kod bonusowy na Listopad 2018

Rejestracja u bukmachera dostępna jest dla każdego, kto ukończył 18. rok życia. Fortuna jest firmą z niezbędnymi zgodami Ministerstwa Finansów, co oznacza, że gra u niej jest zgodna z obowiązującym w Polsce prawem.

Jeżeli chcemy założyć konto w Fortunie, wystarczy, iż odwiedzimy jej oficjalną stronę internetową. Wypełnienie formularza nie rejestracyjnego nie zajmuje wiele czasu, ale trzeba pamiętać, że wszystkie pola należy wypełnić zgodnie z prawdą, natomiast bukmacher zażąda od nas skanu dokumentu tożsamości, który dobrze jest wykonać jeszcze przed założeniem konta!

Kod promocyjny Fortuna to na listopad „BETONLINE„. To hasło bonusowe należy wpisać w odpowiednim polu na stronie bukmachera. Czy to się opłaca? Premie z użyciem kodu zawsze są wyższe od tych standardowych, dlatego też jeśli tylko zdecydowaliście się na odebranie bonusu powitalnego, wpisanie kodu jest jak najbardziej uzasadnione!

Oczywiście, wpisanie kodu nie oznacza, że nie możemy korzystać z regularnie organizowanych akcji dla klientów Fortuny. Każda promocja dostępna jest dla wszystkich graczy, w tym także i tych, którzy postanowili wykorzystać kod bonusowy!

Kod na listopad 2018 wykorzystasz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button