Najlepszy bukmacher - Bukmacher LVBet - Wystartował nowy legalny bukmacher – PZBuk!

Wystartował nowy legalny bukmacher – PZBuk!

W dniu 12 października uruchomiona została strona internetowa nowego legalnego bukmachera w naszym kraju. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, Cherry Online postanowiło uruchomić u nas w kraju portal o nazwie PZBuk, co tłumaczy się jako Polskie Zakłady Bukmacherskie. 

Wystartował nowy legalny bukmacher - PZBuk!
Wystartował nowy legalny bukmacher – PZBuk!

Bukmacher PZBuk działa na licencji spółki Cherry Online Polska, do której należy, między innymi, znana wielu graczom marka ComeOn. O tym, że firma postanowili uruchomić u nas w kraju zupełnie nowy produkt mówiło się już od dłuższego czasu, natomiast 12 października plotki znalazły swoje potwierdzenie w faktach.

Chcesz grać legalnie? www.eToto.pl!

Cherry Online liczy na sukces PZBuk. Na chwilę obecną strona nie wygląda wyjątkowo bogato, jednak trzeba pamiętać, że nie szata zewnętrzna jest w tym przypadku najważniejsza. Gracze na pewno już wkrótce wydadzą swoje pierwsze opinie na temat aktualnej oferty nowego polskiego bukmachera.

W chwili obecnej nie podano, czy będzie możliwy do wykorzystania przy rejestracji PZBuk kod promocyjny bądź coś w tym rodzaju. Wiadomo natomiast, iż każdy nowy gracz na ten moment otrzymuje 50 PLN w formie bonusu powitalnego, a dodatkowo za swoją aktywność może zbierać punkty lojalnościowe wymieniane na premie.

PZBuk obecnie nie ma w swojej ofercie nic poza tradycyjnymi zakładami bukmacherskimi oraz działem Live. Czy zmieni się to w najbliższej bądź dalszej przyszłości? Na ten moment trudno odpowiedzieć na to pytanie! 😉


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Wystartował nowy legalny bukmacher – PZBuk!
5 (100%) 1 vote

Polecamy

Liga polska skróty meczów. Oglądanie online!

Liga polska skróty meczów. Oglądanie online!

Liga polska nie należy do najlepszych w Europie, ale skróty meczów interesują w jej przypadku …