Wystartował nowy legalny bukmacher – PZBuk!

W dniu 12 października uruchomiona została strona internetowa nowego legalnego bukmachera w naszym kraju. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, Cherry Online postanowiło uruchomić u nas w kraju portal o nazwie PZBuk, co tłumaczy się jako Polskie Zakłady Bukmacherskie. 

Wystartował nowy legalny bukmacher - PZBuk!
Wystartował nowy legalny bukmacher – PZBuk!

Bukmacher PZBuk działa na licencji spółki Cherry Online Polska, do której należy, między innymi, znana wielu graczom marka ComeOn. O tym, że firma postanowili uruchomić u nas w kraju zupełnie nowy produkt mówiło się już od dłuższego czasu, natomiast 12 października plotki znalazły swoje potwierdzenie w faktach.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Chcesz grać legalnie? www.eToto.pl!

Cherry Online liczy na sukces PZBuk. Na chwilę obecną strona nie wygląda wyjątkowo bogato, jednak trzeba pamiętać, że nie szata zewnętrzna jest w tym przypadku najważniejsza. Gracze na pewno już wkrótce wydadzą swoje pierwsze opinie na temat aktualnej oferty nowego polskiego bukmachera.

W chwili obecnej nie podano, czy będzie możliwy do wykorzystania przy rejestracji PZBuk kod promocyjny bądź coś w tym rodzaju. Wiadomo natomiast, iż każdy nowy gracz na ten moment otrzymuje 50 PLN w formie bonusu powitalnego, a dodatkowo za swoją aktywność może zbierać punkty lojalnościowe wymieniane na premie.

PZBuk obecnie nie ma w swojej ofercie nic poza tradycyjnymi zakładami bukmacherskimi oraz działem Live. Czy zmieni się to w najbliższej bądź dalszej przyszłości? Na ten moment trudno odpowiedzieć na to pytanie! ;)


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button