Wystartował nowy legalny bukmacher – PZBuk!

W dniu 12 października uruchomiona została strona internetowa nowego legalnego bukmachera w naszym kraju. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, Cherry Online postanowiło uruchomić u nas w kraju portal o nazwie PZBuk, co tłumaczy się jako Polskie Zakłady Bukmacherskie. 

Wystartował nowy legalny bukmacher - PZBuk!
Wystartował nowy legalny bukmacher – PZBuk!

Bukmacher PZBuk działa na licencji spółki Cherry Online Polska, do której należy, między innymi, znana wielu graczom marka ComeOn. O tym, że firma postanowili uruchomić u nas w kraju zupełnie nowy produkt mówiło się już od dłuższego czasu, natomiast 12 października plotki znalazły swoje potwierdzenie w faktach.

Chcesz grać legalnie? www.eToto.pl!

Cherry Online liczy na sukces PZBuk. Na chwilę obecną strona nie wygląda wyjątkowo bogato, jednak trzeba pamiętać, że nie szata zewnętrzna jest w tym przypadku najważniejsza. Gracze na pewno już wkrótce wydadzą swoje pierwsze opinie na temat aktualnej oferty nowego polskiego bukmachera.

W chwili obecnej nie podano, czy będzie możliwy do wykorzystania przy rejestracji PZBuk kod promocyjny bądź coś w tym rodzaju. Wiadomo natomiast, iż każdy nowy gracz na ten moment otrzymuje 50 PLN w formie bonusu powitalnego, a dodatkowo za swoją aktywność może zbierać punkty lojalnościowe wymieniane na premie.

PZBuk obecnie nie ma w swojej ofercie nic poza tradycyjnymi zakładami bukmacherskimi oraz działem Live. Czy zmieni się to w najbliższej bądź dalszej przyszłości? Na ten moment trudno odpowiedzieć na to pytanie! ;)


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button