Najlepszy bukmacher - Bukmacher Milenium - PZBuk kod bonusowy 2018

PZBuk kod bonusowy 2018

PZBuk to nazwa, jaką podobno ma otrzymać nowy legalny bukmacher online w Polsce. Czy rzeczywiście jest to prawda, jaki kod bonusowy będzie trzeba wpisać, by uzyskać na start najlepszy bonus powitalny?

PZBuk kod bonusowy 2018
PZBuk kod bonusowy 2018

Marka bukmacher PZBuk ma być powiązana z Cherry Online, które pod koniec czerwca 2018 uzyskało licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w naszym kraju. Nie jest to na razie potwierdzona informacje, jednak pojawia się w wielu miejscach, dlatego można przypuszczać, że jest w niej więcej, niż jedno drobne ziarenko prawdy.

Pewne jest, że w Polsce na chwilę obecną nie będzie można korzystać z oferty ComeOn. Ten popularny serwis bukmacherski nie będzie dostępny w naszym kraju, ponieważ jego właściciel planuje uruchomienie zupełnie nowej marki na potrzeby naszego rodzimego rynku.

Kiedy dokładnie będzie możliwe obstawianie meczów przez internet u nowego bukmachera? Trudno odpowiedzieć na to pytanie bardzo precyzyjnie, ale prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku – być może pod jego koniec, czyli w listopadzie lub grudniu.

PZBuk kod bonusowy na ten moment nie jest dostępny i jest to raczej oczywiste. Kiedy tylko strona zostanie aktywowana, na pewno pojawią się premie powitalne, a wraz z nimi specjalne kody do wpisania. O wszelkich akcjach będziemy informować was na bieżąco, dlatego warto śledzić nasz serwis!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PZBuk kod bonusowy 2018
5 (100%) 1 vote

Polecamy

Do której czynna Fortuna w święta 2018?

Do której czynna Fortuna w święta 2018?

Chciałbyś w święta 2018 odwiedzić punkt bukmacherski? Dowiedz się, do której jest czynna Fortuna w …