Najlepszy bukmacher - Bukmacher Fortuna - Totolotek w internecie już dostępny!

Totolotek w internecie już dostępny!

Lotto, czyli popularny Totolotek, jest już dostępny w internecie. Co trzeba zrobić, by postawić kupon i tym samym mieć szansę na zdobycie milionowych wygranych? 

Totolotek w internecie już dostępny!
Totolotek w internecie już dostępny!

Lotto przez internet zapowiadane było od ładnych kilku miesięcy. Totalizator przekonywał, że platforma ruszy pod koniec roku, jednak nie wszyscy w to wierzyli. Teraz okazuje się, iż nie mieli racji, bo rzeczywiście platforma internetowa Lotto jest już dostępna w sieci i działa bez zarzutu.

Nieprawdą okazało się to, że serwis do gry w Totolotka przez internet będzie nazywał się iLotto. Nie ma też na ten moment dostępnych zdrapek online oraz innych tego typu produktów. Jest za to to, za co najbardziej Polacy lubią gry losowe, a więc wielomilionowe wygrane i typowanie szczęśliwych numerków.

Jaki kod vouchera podać w STS?

Obecnie w Lotto przez internet można korzystać z następujących produktów:

  • Lotto
  • Mini Lotto
  • Euro Jackpot

Przedstawiciele Totalizatora już zapowiedzieli, że ich oferta będzie stopniowo poszerzana. Trzeba jednak przyznać, że już teraz wygląda nie najgorzej, a sama obsługa całego portalu jest intuicyjna i bezproblemowa – nie znajdziecie w niej zbędnych opcji, a jedynie to, co niezbędne.

Jeżeli chcecie, możecie zdecydować się na zakład „chybił trafił” albo też postawić na własne liczby. Co ciekawe, można nawet użyć subskrypcji, by automatycznie stawiano za nas zakłady na kolejne dni. Ta ostatnia opcja może stać się prawdziwym hitem, szczególnie wśród zapominalskich.

Legalny bukmacher Totolotek – darmowe konto założysz na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oceń

Polecamy

Kursy od bukmacherów na mecz Austria – Polska?

Już w czwartek (21 marca) reprezentacja Polski rozegra ważny mecz w eliminacjach do Euro 2020. …