Etoto zwróci Ci 25 złotych!

Jeden z najlepszych polskich bukmacherów działających legalnie na naszym rynku daje wielkie możliwości i bonusy dla swoich graczy. Wystarczy, że masz trochę chęci i szczęścia do obstawiania meczy.

Bonus od bukmachera Etoto dla graczy

Zapisz się na stronie Etoto do promocji i przy obstawianym kuponie odzyskaj zwrot 25 PLN w przypadku złego typowania. Wystarczy, że Twój kupon będzie miał wartość nie mniejszą niż 50 złotych, aby zagwarantować sobie otrzymanie dodatkowych środków w przypadku niepowodzenia! Kupony, których dotyczy promocja to SOLO zawierające tylko typ na sumę rzutów różnych w wybranym przez gracza meczu.

Zastanawiasz się jak odebrać bonus oferowany przez Etoto?

Po rozliczeniu przegranego kuponu wyświetli się graczowi komunikat o możliwości odebrania zwrotu. Wystarczy, że zatwierdzisz go, a pieniądze pojawią się na Twoim koncie w przeciągu 20 minut. Freebet może być odebrany tylko raz w tygodniu. Dlatego nie przegap takiej promocji i już teraz spróbuj swoich sił u bukmachera Etoto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button