Licencja Superbet w Polsce. Online dopiero w 2019!

Rumuńska firma bukmacherska Superbet poinformowała, że w 2018 roku nie uda jej się uzyskać zgody na prowadzenie działalności online w Polsce. Sprawa licencji dla tego podmiotu rozstrzygnie się dopiero w roku 2019.

Licencja Superbet w Polsce. Online dopiero w 2019!
Licencja Superbet w Polsce. Online dopiero w 2019!

Jak informuje Blog bukmacherski, pierwotne plany firmy Superbet zakładały, że pod koniec roku klienci marki będą mogli korzystać z możliwości obstawiania online. Niestety, osobom odpowiedzialnym za projekt nie uda się wdrożyć wszystkich niezbędnych procesów, a to przełożyłoby się na okrojoną wersję zakładów bukmacherskich online. Właśnie dlatego postanowiono, że Superbet zostanie legalnym bukiem internetowym dopiero w roku 2019.

Bukmacher jeszcze nie przekazał Ministerstwu Finansów wszystkich niezbędnych dokumentów licencyjnych. Ma to nastąpić w ostatnim kwartale roku – do tego czasu platforma online należąca do Superbet ma być skrupulatnie testowana i poprawiana, by w stu procentach spełniała wymagania typerów.

Chcemy, żeby nasze usługi były dopracowane w każdym aspekcie i dopasowane do bardzo wymagającego polskiego rynku zakładów wzajemnych. Trwają intensywne prace nad platformą online, która wymaga jeszcze testów. Chcemy, aby w momencie wejścia na rynek działała bez żadnego zarzutu. Dopiero, gdy będziemy pewni, że wszystkie kwestie związane z wejściem na rynek online działają perfekcyjnie, wówczas złożymy stosowne dokumenty do Ministerstwa Finansów. Prognozujemy, że będzie to czwarty kwartał tego roku – mówi prezes Superbet.

Gracze muszą więc jeszcze uzbroić się w cierpliwość, zanim przyjdzie im zagrać u nowego legalnego bukmachera przez internet. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że pod koniec roku 2018 wystartuje u nas w kraju Cherry Online Polska.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button