Najlepszy bukmacher - Bukmacher Fortuna - Kiedy ComeOn startuje w Polsce?

Kiedy ComeOn startuje w Polsce?

Spółka Cherry Online Polska otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów w połowie roku 2018. Kiedy możemy spodziewać się debiutu usług ComeOn w naszym kraju?

Firma ComeOn jest bardzo dobrze znana w wielu europejskich krajach, dlatego nic dziwnego, że polscy gracze z wielką niecierpliwością czekają na wieści od Cherry Online Polska. Na tę chwilę nie znamy wiele szczegółów na temat debiutu nowego legalnego bukmachera, ale wiele wskazuje na to, że będzie on występował pod nazwą PZBuk.

Poza granicami naszego kraju ComeOn oferuje nie tylko obstawianie meczów, ale także grę online w sloty, pokera i tym podobne. Co oczywiste, ze względów czysto prawnych, tego typu „rarytasy” nie będą u nas możliwe. Niestety, obecnie trudno przewidywać, jak dokładnie będzie wygladała oferta.

Jak podają niezależne źródła informacyjne, w Polsce w roku 2018 możemy spodziewać się jeszcze przynajmniej kilku nowych graczy na rynku bukmacherskim. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ silniejsza konkurencja może zachęcić firmy do aktywniejszej walki o klientów.

ComeOn Polska 2018

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że Cherry Online wystartuje ze swoją ofertą dla Polaków dopiero w końcówce 2018 roku. W grę wchodzi ostatni kwartał. Pod jaką nazwą? Raczej nie będzie to ComeOn Polska, a coś zupełnie innego, czego do tej pory nie było w żadnym innym europejskim kraju. Szczegóły powinny być znane z każdym dniem coraz bardziej.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kiedy ComeOn startuje w Polsce?
5 (100%) 1 vote

Polecamy

FORMUŁA 1 z Bonusem od LV BET

Już w tą niedzielę rozpoczyna się Formuła 1 i inauguracja nowego sezonu 2019. Myślisz, że …

Dodaj komentarz