Kursy na Ligę Mistrzów. Kto wygra w tym roku?

Liga Mistrzów 2018/2019 powinna dostarczyć graczom wiele niezapomnianych wrażeń i emocji. Bukmacherzy wystawili już kursy na te rozgrywki. Którym drużynom daje się największe szanse na wygraną?

Kursy na Ligę Mistrzów. Kto wygra w tym roku?
Kursy na Ligę Mistrzów. Kto wygra w tym roku?

Polscy kibice po raz kolejny nie będą mieli możliwości, by zobaczyć w akcji rodzimy zespół w Lidze Mistrzów. Nie powinno to jednak wyjątkowo wpłynąć na atrakcyjność rozgrywek w ich oczach. Szczególnie, że przecież mistrz Polski nie miałby większych szans, by cokolwiek ugrać wśród piłkarskiej elity Starego Kontynentu.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Według ekspertów marki Fortuna, największe szanse na wygraną w obecnej edycji Ligi Mistrzów mają drużyny z Anglii oraz Hiszpanii. Kursy na przedstawicieli tych krajów są niemal identyczne i raczej nic nie powinno się w tej kwestii zmienić w najbliższym czasie.

Obstawianie pretendentów do zwycięstwa nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto pamiętać o tym, by być z tymi rozgrywkami na bieżąco. Przydają się do tego skróty meczów Ligi Mistrzów, różnego rodzaju newsy czy listy pauzujących zawodników.

Poniżej przedstawiamy wam informacje o aktualnych wartościach kursowych na zwycięzców Ligi Mistrzów z podziałem na kraje. Jesteście zdziwieni niektórymi propozycjami i ich notowaniami?

  • Drużyna z Anglii – 3
  • Drużyna z Hiszpanii – 3.2
  • Drużyna z Włoch – 5
  • Drużyna z Francji – 7
  • Drużyna z Niemiec – 8.5
  • Drużyna z Portugalii – 50
  • Drużyna z Holandii – 130
  • Drużyna z Rosji – 150

Jeżeli nie jesteście zarejestrowanymi graczami Fortuny, możecie sprawdzić aktualne kody bonusowe do tego portalu i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button