Kursy na Ligę Mistrzów. Kto wygra w tym roku?

Liga Mistrzów 2018/2019 powinna dostarczyć graczom wiele niezapomnianych wrażeń i emocji. Bukmacherzy wystawili już kursy na te rozgrywki. Którym drużynom daje się największe szanse na wygraną?

Kursy na Ligę Mistrzów. Kto wygra w tym roku?
Kursy na Ligę Mistrzów. Kto wygra w tym roku?

Polscy kibice po raz kolejny nie będą mieli możliwości, by zobaczyć w akcji rodzimy zespół w Lidze Mistrzów. Nie powinno to jednak wyjątkowo wpłynąć na atrakcyjność rozgrywek w ich oczach. Szczególnie, że przecież mistrz Polski nie miałby większych szans, by cokolwiek ugrać wśród piłkarskiej elity Starego Kontynentu.

Według ekspertów marki Fortuna, największe szanse na wygraną w obecnej edycji Ligi Mistrzów mają drużyny z Anglii oraz Hiszpanii. Kursy na przedstawicieli tych krajów są niemal identyczne i raczej nic nie powinno się w tej kwestii zmienić w najbliższym czasie.

Obstawianie pretendentów do zwycięstwa nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto pamiętać o tym, by być z tymi rozgrywkami na bieżąco. Przydają się do tego skróty meczów Ligi Mistrzów, różnego rodzaju newsy czy listy pauzujących zawodników.

Poniżej przedstawiamy wam informacje o aktualnych wartościach kursowych na zwycięzców Ligi Mistrzów z podziałem na kraje. Jesteście zdziwieni niektórymi propozycjami i ich notowaniami?

  • Drużyna z Anglii – 3
  • Drużyna z Hiszpanii – 3.2
  • Drużyna z Włoch – 5
  • Drużyna z Francji – 7
  • Drużyna z Niemiec – 8.5
  • Drużyna z Portugalii – 50
  • Drużyna z Holandii – 130
  • Drużyna z Rosji – 150

Jeżeli nie jesteście zarejestrowanymi graczami Fortuny, możecie sprawdzić aktualne kody bonusowe do tego portalu i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button