Obstawianie MŚ 2018. Konkurs w LV BET!

Zakłady Bukmacherskie LV BET organizują mundial dla wszystkich chętnych typerów. Nagrodą główną jest 5000 PLN!

Obstawianie MŚ 2018. Konkurs w LV BET!
Obstawianie MŚ 2018. Konkurs w LV BET!

Bez względu na to, czy masz już swoje typy dnia MŚ 2018, czy dopiero zaczynasz przeglądać ofertę mundialową, z najnowszej promocji LV BET będziesz mógł skorzystać od 14 czerwca do 15 lipca, czyli dokładnie od początku do samego końca mistrzostw świata!

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Typowanie Mundialu 2018 to znakomita zabawa, a dzięki konkursowi LV BET ma dodatkowy „smaczek” w postaci bonusów pieniężnych, które można zgarnąć za skuteczne obstawianie. Oto jak zdobywa się punkty do rankingów promocyjnych:

→ Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
→ Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

W promocji biorą udział selekcje tylko z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, zakłady pojedyncze oraz kombi, kupony przedmeczowe oraz postawione na żywo. Kurs minimum kwalifikujący się do tej oferty to 1,50!

Nagrody w promocji LV BET na MŚ 2018
Nagrody w promocji LV BET na MŚ 2018

LV BET przyznawać będzie w trakcie zabawy nagrody tygodniowe o wartości od 150 do 500 PLN. Dodatkowo, w finale oferty można zgarnąć nawet 5000 PLN!

Pamiętajcie, że jeżeli nie masz jeszcze konta w LV BET, w każdej chwili możecie założyć je na www.LvBET.pl. Sprawdźcie też, czym dokładnie są kody bonusowe u bukmacherów!

Kwota wygranej nagrody musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button