Obstawianie MŚ 2018. Konkurs w LV BET!

Zakłady Bukmacherskie LV BET organizują mundial dla wszystkich chętnych typerów. Nagrodą główną jest 5000 PLN!

Obstawianie MŚ 2018. Konkurs w LV BET!
Obstawianie MŚ 2018. Konkurs w LV BET!

Bez względu na to, czy masz już swoje typy dnia MŚ 2018, czy dopiero zaczynasz przeglądać ofertę mundialową, z najnowszej promocji LV BET będziesz mógł skorzystać od 14 czerwca do 15 lipca, czyli dokładnie od początku do samego końca mistrzostw świata!

Typowanie Mundialu 2018 to znakomita zabawa, a dzięki konkursowi LV BET ma dodatkowy „smaczek” w postaci bonusów pieniężnych, które można zgarnąć za skuteczne obstawianie. Oto jak zdobywa się punkty do rankingów promocyjnych:

→ Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
→ Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

W promocji biorą udział selekcje tylko z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, zakłady pojedyncze oraz kombi, kupony przedmeczowe oraz postawione na żywo. Kurs minimum kwalifikujący się do tej oferty to 1,50!

Nagrody w promocji LV BET na MŚ 2018
Nagrody w promocji LV BET na MŚ 2018

LV BET przyznawać będzie w trakcie zabawy nagrody tygodniowe o wartości od 150 do 500 PLN. Dodatkowo, w finale oferty można zgarnąć nawet 5000 PLN!

Pamiętajcie, że jeżeli nie masz jeszcze konta w LV BET, w każdej chwili możecie założyć je na www.LvBET.pl. Sprawdźcie też, czym dokładnie są kody bonusowe u bukmacherów!

Kwota wygranej nagrody musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button