Jak odebrać 25 PLN w mobilnym eToto?

Firma bukmacherska eToto przygotowała dla swoich klientów mobilny bonus 25 PLN, który można odebrać w każdej wolnej chwili. Co najważniejsze, oferta obowiązuje w przypadku wszystkich rozgrywek!

Jak odebrać 25 PLN w mobilnym eToto?
Jak odebrać 25 PLN w mobilnym eToto?

Korzystanie z mobilnej strony internetowej to znakomity sposób na obstawianie meczów w terenie! Dzięki tej opcji nie trzeba przesiadywać w domowym zaciszu, by mieć szanse na wygranie środków za typowanie wydarzeń sportowych. Bukmacher eToto na ten moment nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej, jednak strona internetowa jest w pełni dostosowana do każdego rodzaju urządzenia przenośnego.

Zobacz więcej na mobilnym www.eToto.pl!

Aby odebrać freebet 25 PLN w eToto, wystarczy zagrać kupon, który spełnia podane niżej warunki. Jednocześnie należy pamiętać o tym, iż na każdego gracza przypada maksymalnie jeden bonus, a ten może być odebrany tylko i wyłącznie w przypadku, gdy na naszym ekranie wyświetli się odpowiednia informacja w postaci powiadomienia pop-up.

Jakie warunki musi spełnić kupon promocyjny:

  • Zakłady zagrane wydarzenia live;
  • Minimalna stawka to co najmniej 50 zł;
  • Najmniejszy dopuszczalny kurs 1,95;
  • Rozliczone jako wygrane bądź przegrane;
  • Postawione na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).

Ogromna zaletą tej promocji jest to, że dostępna jest nie tylko na obstawianie ligi włoskiej czy Ekstraklasy, ale także na inne wydarzenia sportowe, niekoniecznie związane z piłką nożną.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button