Paczka gadżetów od Forbet!

Co należy zrobić, by paczka gadżetów od bukmachera Forbet znalazła się w twojej skrzynce pocztowej? Dowiedz się szczegółów na ten temat już teraz!

Paczka gadżetów od Forbet!

Święta coraz bliżej, a co za tym idzie jest już niewiele czasu, by wszystko zapiąć na ostatni guzik. Jeżeli podczas przygotowawczej gorączki znajdziesz chociaż chwilę na zrobienie jednego czy dwóch zdjęć, może ci to przynieść sporo korzyści!

W ramach najnowszej promocji Forbet do zdobycia są paczki gadżetów z przedmiotami z logotypem Forbet oraz nagrodami specjalnymi od ambasadorów bukmachera.

Wszystko, co należy zrobić, to wykonać zdjęcie i opublikować je w mediach społecznościowych. Pokaż, jak według ciebie wyglądają sportowe święta, a wszystko oznacz odpowiednim hasztagiem, czyli „świętazforBET„.

Do konkursu każdy może zgłosić tylko jedno zdjęcie, ale nikt nie broi nam najpierw wykonać kilku, by ostatecznie wybrać to najlepsze!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, masz teraz okazję do tego, by je założyć. Nie jest to wcale skomplikowany proces, do którego wymagane jest doświadczenie w obstawianiu meczów!

Darmowe konto bukmacherskie można założyć na oficjalnej stronie zakładów bukmacherskich Forbet. Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego możliwe jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button