Zakłady na CS:GO z bonusem od LVBet!

W ciągu najbliższych kilku dni osiem najlepszych zespołów CS’a zmierzy się w turnieju ESL GO New York. Dzięki promocji LVBet możesz obstawiać to wydarzenie i zdobywać jeszcze wyższe wygrane!

Zakłady na CS:GO z bonusem od LVBet!
Zakłady na CS:GO z bonusem od LVBet!

Zakłady bukmacherskie na Esport stały się już na tyle popularne, że dostępne są w ofercie niemal każdej firmy oferującej swoje usługi w naszym kraju. Bez względu na to, czy interesuje was CS:GO, League of Legends czy też inna produkcja komputerowa, nie powinniście mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie strony.

Bukmacher LVBet już nie raz i nie dwa udowodnił, że premiuje graczy obstawiających esport. Teraz, z okazji ESL ONE New York, przygotował bonus powiększający każdą wygraną aż o siedem procent! Przy dużych kwotach to naprawdę solidne doładowanie!

Opisywana promocja powiększająca wygrane obowiązuje w terminie 26.09.18 10:00 – 30.09.18 23:59. Kwalifikują się do niej wszystkie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi zagrane w odpowiednim czasie.

Przypominamy, że osoby, które jeszcze nie mają konta w LVBet, posiadają prawo do odebrania bonusu. Wystarczy, że założą konto przed zakończeniem okresu objętego akcją specjalną.

Uwaga! Przy rejestracji można podać kod bonusowy uprawniający do zgarnięcia dodatkowych środków na obstawianie! Aktualnie aktywne hasło brzmi: „BETONLINE„.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button