Obstawianie Ekstraklasy bez podatku w sezonie 2018!

Kursy bukmacherskie na polską Ekstraklasę są zazwyczaj atrakcyjne, co oznacza, że trafiając wszystkie typy, można osiągnąć spory zysk. W jaki sposób obstawiać, by nie płacić podatku i tym samym LEGALNIE zdobywać jeszcze większe pieniądze?

Obstawianie Ekstraklasy bez podatku w sezonie 2018!

Polski bukmacher bez podatku

Czy jest możliwe obstawianie meczów bez podatku? Tak, a co najważniejsze – jest to jak najbardziej zgodne z prawem. Warunek jest jeden – musisz grać w firmie bukmacherskiej, która posiada zgody na prowadzenie działalności w naszym kraju. Obecnie ofertę bez podatku posiada, między innymi, Totolotek. Jeżeli postawicie w tej firmie na piątkowe mecze polskiej Ekstraklasy, będziecie mogli wygrać znacznie więcej, niż u konkurencji.

Jak to możliwe, że wygrywamy więcej? Podatek płacony jest od wniesionej przez nas stawki, natomiast ta mnożona jest przez całkowity kurs całego kuponu. Z racji tego, że nie płacimy podatku, de facto zgarniamy aż 12% więcej! Na każdej „stówce” jest to 12 złotych, co przy większych kwotach daje nam naprawdę pokaźne sumy!

20 PLN bez depozytu w Totolotku

Każda osoba, która chce obstawiać bez podatku przez internet, musi posiadać konto u legalnego bukmachera Totolotek. Rejestracja na oficjalnej stronie firmy nic nie kosztuje, a na start można otrzymać 20 PLN bez depozytu i nawet 500 PLN za pierwszą wpłatę na profil gracza!

Jak otrzymać bonus 20 PLN za darmo?

  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.Totolotek.pl
  2. Załóż konto bukmacherskie
  3. Odbierz 20 PLN bez depozytu
  4. Złóż pierwszą wpłatę na konto i zgarnij 500 PLN ekstra!
Kursy bukmacherskie w Zakładach Bukmacherskich Totolotek
Kursy bukmacherskie w Zakładach Bukmacherskich Totolotek

Co zrobić, by obstawiać bez podatku?

Nie trzeba spełniać żadnych skomplikowanych warunków, aby otrzymać bonus bez podatku. Twoje zadanie polega na założeniu konta i postawieniu kuponu za minimum 100 PLN. Kupon promocyjny może być Live bądź prosty TotoMix – wybór zależy od ciebie i twojej strategii gry!

W ciągu trwania akcji promocyjnej każda osoba zarejestrowana u bukmachera może postawić nieograniczoną liczbę kuponów bez podatku!

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button