Bukmacher Bwin w Polsce. Kiedy licencja?

Wielu miłośników obstawiania czeka na informację na temat licencji bukmachera Bwin w Polsce. Czy rzeczywiście w najbliższym czasie będziemy mogli grać na tej popularnej stronie w naszym kraju? Zobaczcie, jak obecnie wygląda kwestia licencji Bwin!

Bukmacher Bwin w Polsce. Kiedy licencja?
Bukmacher Bwin w Polsce. Kiedy licencja?

Bwin Polska licencja online

Bwin obecnie nie przyjmuje rejestracji obywateli Polski. Wszystko przez ustawę hazardową, która weszła w życie w ubiegłym roku. Chociaż obecnie obstawianie w Bwin nie jest możliwe w kraju nad Wisłą, przedstawiciele firmy na oficjalnej stronie internetowej nadal informują o tym, że marka stara się o uzyskanie licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów RP.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Czy jeszcze w 2019 roku Bwin w Polsce się pojawi? Wskazuje na to coraz mniej, ponieważ proces licencyjny strony jeszcze nie ruszył, a trwa on zazwyczaj kilka miesięcy. W najlepszym przypadku portal mógłby wystartować w listopadzie, grudniu tego roku, ale jest to raczej bardzo optymistyczny wariant.

sts kod promocyjny na 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bwin i Expekt w Polsce?

Aktualne newsy z zagranicznych stron branżowych mówią o tym, że licencja w Polsce Expekt także jest na tę chwilę zawieszona. Wiele osób uważało, że ten bukmacher również w tym roku wznowi oferowanie legalnych usług dla Polaków, ale obecnie jest to raczej mało prawdopodobne.

Oferta Bwin w Polsce

Jeżeli szukacie legalnej firmy bukmacherskiej, możecie sprawdzić chociażby www.eToto.pl. To firma ciesząca się coraz lepszą opinią wśród graczy, mająca w swojej ofercie dużo bonusów, promocji oraz ciekawych funkcji.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Tagi

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button
Close