Rejestracja w Fortunie. Jak założyć konto do obstawiania?

Tylko nieco ponad minutę trzeba poświęcić, by założyć konto u legalnego bukmachera Fortuna. Tym samym można rozpocząć obstawianie meczów przez internet!

Rejestracja w Fortunie. Jak założyć konto do obstawiania?
Rejestracja w Fortunie. Jak założyć konto do obstawiania?

Konto u bukmachera internetowego jest niezbędne do tego, by zamienić granie w punkcie naziemnym na online. Obstawianie w sieci jest bardzo wygodne i trzeba przyznać, że korzysta z niego coraz więcej typerów.

Aby założyć konto w Fortunie, nie potrzebujemy specjalnego doświadczenia czy wyjątkowego obycia z komputerami. Proces rejestracji jest bardzo prosty!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

W trakcie rejestracji na stronie Fortuna można wykorzystać specjalny kod promocyjnyBETONLINE„. Pozwala on na zdobycie trzech następujących bonusów:

  • 20 PLN na start
  • 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka
  • 1000 PLN w formie bonusu za pierwszą wpłatę!

Aby założyć konto do obstawiania meczów, nie musimy przedstawiać dokumentów weryfikacyjnych. Wymaga się od nas jedynie podania podstawowych informacji na swój temat!

ZOBACZ VIDEO, jak zarejestrować się w Fortunie i wykorzystać kod promocyjny:

Przypominamy, że Fortuna to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów, dzięki czemu gra u niego jest w stu procentach zgodna z prawem i nie naraża nas na niemiłe doświadczenia.

Legalni bukmacherzy to całkowite przeciwieństwo stron jak 1xBet Polska, które działają w sprzeczności z obowiązującymi u nas przepisami prawnymi.

Pamiętaj, że kod promocyjny Fortuna możesz wpisać tylko przy przy zakładaniu konta!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button