Weekendowa promocja u bukmachera Etoto

Weekendowi gracze muszą poznać promocje bukmachera Etoto, który jako jeden z nielicznych oferuje atrakcyjne promocje, które gwarantują zwrot gotówki niezależnie od wyniku. Warunkiem jest obstawienie w weekend co najmniej trzech zakładów za minimum 50 zł. Poświęć wolny czas od pracy właśnie na rozgrywkę u tego bukmachera, ponieważ firma jest legalna i ma świetne oferty, na których można sporo ugrać.

Zakłady bukmacherskie Etoto kwalifikujące się do promocji

Działanie tego systemu jest bardzo proste wystarczy zapisać się do promocji zanim postawimy kupon spełniający wszelkie warunki promocji. Po rozliczeniu takiego kuponu pojawi się pop-up, na którym wystarczy kliknąć Zatwierdź i środki automatycznie są dodane do Twojego konta w przeciągu 20 minut. Spełnij poniższe kryteria i korzystaj z promocji ustalonej przez firmę Etoto:

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

  • kupon postawiony i rozliczony w wekend
  • stawka każdego zakładu musi wynosić minimum 50 PLN
  • kurs zakładu minimum 1.50
  • Każde zdarzenie na zakładzie wielokrotnym nie może być mniejsze niż 1.20.

Najważniejsze punkty regulaminu sprzedaży premiowej:

1. Sprzedaż premiowa „Weekendogranie”, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie www.etoto.pl, oraz dokonali co najmniej dwóch wpłat.

2. Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę w ciągu jednego weekendu trwającego od piątku do niedzieli.

3. W Sprzedaży Premiowej nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w ramach prowadzonej przez nich działalności.

4. Nagroda uzyskana w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button