Najman vs Złotówa. Gdzie oglądać online?

Już 13 lutego dojdzie do starcia Najman vs Złotówa podczas gali MMA-VIP. Gdzie oglądać online to wydarzenie? PPV czy za darmo – zobacz!

Najman vs Złotówa. Gdzie oglądać online?
Najman vs Złotówa. Gdzie oglądać online?

MMA VIP co to? Ostatnia walka Najmana w karierze

Marcin Najman ma zakończyć sportową karierę podczas lutowej gali o nazwie MMA VIP. Jej początek zaplanowano na 13.02.2021 na godzinę 20, a wydarzeniem wieczoru będzie starcie popularnego „El Testosterona” ze znanym polskim youtuberem, Szymonem Wrześniem.

Wiadomo już na pewno, że walka Najman – Złotówa rozegrana zostanie w formule mieszanych sztuk walki. Tym samym raz na zawsze ucięto spekulacje na temat tego, że Najman będzie chciał pożegnać się z publicznością, walcząc w swojej pierwotnej dyscyplinie, czyli boksie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Nie wszyscy wierzą w to, że ostatnia walka Najmana będzie miała miejsce w roku 2021. Fakty są jednak takie, iż MMA VIP ma być pożegnaniem tego celebryty ze światem sportu. Pozostaje tylko pytanie, gdzie obejrzeć Najman vs Złotówa? Okazuje się, iż odpowiedź jest bardzo prosta.

Transmisja gali MMA-VIP. Oglądanie tylko w internecie!

Nie będzie możliwości, by obejrzeć galę MMA-VIP w TV. Ostatnia walka Najmana pokazana zostanie w systemie PPV, co oznacza, że za jej obejrzenie trzeba będzie zapłacić. Bez wątpienia nie pokazany nigdzie pojedynek Najman – Złotówa za darmo, a jeżeli nawet jakiś stream zostanie wrzucony do internetu, bardzo szybko zostanie z niego usunięty, a słuch po nim zaginie.

Jeżeli chcemy obejrzeć galę Marcina Najmana, którą ma poprowadzić Edward Durda, musimy za to zapłacić. Na szczęście, nie jest to wysoka kwota, a można ją zmniejszyć, jeśli skorzysta się z przedsprzedaży!

MMA-VIP cena PPV to 19,50 złotych. Taka kwota obowiązuje w momencie, gdy wykupimy dostęp do streamu w dniu samego wydarzenia, czyli 13 lutego. Jeżeli natomiast zakupimy wirtualny bilet przynajmniej na dobę przed imprezą, oszczędzimy 4 złote, czyli wydamy dokładnie 15,50 zł.

Cena MMA VIP PPV. Ile to kosztuje?

  • 19,50 zł – w dniu gali
  • 15,50 zł – w przedsprzedaży

Kto walczy na MMA VIP – karta walk

Przygotowana na galę MMA VIP karta walk to pojedynki nie tylko celebrytów. Poniżej znajdziecie rozpiskę starć, które będą miały miejsce 13 lutego 2021:

  • Piątkowska – Badurek
  • Rekowski – Kowoll
  • Opalach – Janik
  • Adrian Cios
  • Tomek „Fit Dzik”
  • Mateusz Kisiel vs Sebastian Tronina
  • Najman vs Złotówa
MMA-VIP plakat
MMA-VIP plakat

Sędzią głównym ma być Mirosław Okniński. Większość pojedynków odbywać się będzie zgodnie z zasadami MMA, o czym wyraźnie informuje napis na oficjalnym plakacie „Mistrzowie boksu w MMA”.

Karta walk nie powinna już ulec większym zmianom, tak więc można spokojnie uznać, że wiadomo już dokładnie, kto walczy na MMA-VIP. Jeżeli cokolwiek się zmieni, będzie to prawdopodobnie jeden dodatkowy pojedynek. Marcin Najman twierdzi, że będzie to hitowe starcie, ale na razie nie zdradza jakichkolwiek szczegółów. Nieoficjalnie mówi się, że nie wiadomo, czy do tej „wisienki na torcie” w ogóle dojdzie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button