Bukmacher Fortuna. Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Jak wyglądają metody płatności u bukmachera Fortuna? Wpłaty i wypłaty to ważny element obstawiania i warto zatrzymać się przy nim przynajmniej na chwilę.

Bukmacher Fortuna. Metody płatności - wpłaty i wypłaty
Bukmacher Fortuna. Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Po pierwsze musimy mieć ukończony 18 rok życia – niestety bez tego ani rusz. Ponadto koniecznością jest również zamieszkiwanie na terenie Rzeczypospolitej polskiej. Mając zamiar rejestracji, musimy wejść na witrynę internetową Fortuny i kliknąć w odnośnik o nazwie ,,Rejestracja”. Później w paru bardzo łatwych krokach założymy bez problemu konto na stronie tego buka.

Ile potrwa weryfikacja nowego użytkownika?

Jeśli podjęliśmy decyzję odnośnie założenia konta gracza u bukmachera Fortuna, z pewnością zainteresowała nas jego bogata oferta. Niemniej jednak, zastanawiamy się też najprawdopodobniej, ile może potrwać weryfikacja omawianego konta, czyli tak naprawdę ostatni, a może też i najważniejszy etap całej rejestracji? U tego bukmachera czas oczekiwania nie będzie nazbyt długu. Na podany przez nas adres skrzynki elektronicznej, w ciągu paru minut zostanie wysłany specjalny weryfikacyjny link, w który musimy po prostu kliknąć. I tak naprawdę to już wszystko! Staniemy się dzięki temu posiadaczami zupełnie nowego konta gracza u bukmachera Fortuna i możemy od tego momentu cieszyć się korzystaniem z obszernej oferty bukmacherskich zakładów. Jeszcze jedna istotna kwestia. Jeśli zakładamy konto w sobotę albo niedzielę, może zdarzyć się sytuacja, iż na jego zweryfikowanie poczekamy trochę dłużej. Generalnie rzecz biorąc, czas oczekiwania zwykle nie przekracza 60 minut.

darmowy bonus bez depozytu w sts online 2020
Kod promocyjny w STS online na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Logowanie na stronie bukmachera Fortuna

Jeśli myślimy poważnie o obstawianiu zakładów bukmacherskich odnośnie wydarzeń sportowych i szukamy właściwego buka, to zdecydowanie najlepszym wyborem, będzie właśnie Fortuna. Zalogowanie na witrynie internetowej wymienionego operatora, nie stanowi najmniejszego problemu. Uprzednio trzeba przejść po kolei etapy rejestracji. Od czego właściwie zacząć?

 • należy wejść na stronę bukmachera Fortuna – www.eFortuna.pl
 • kliknąć na przycisk o nazwie ,,Rejestracja”,
 • wypełnić odpowiedni rejestracyjny formularz, podając przy tym wyłącznie prawdziwe dane, takie jak imię, nazwisko, numer konta bankowego, adres e-mail, numer telefonu, czy też adres. Do wpisania jest też kod promocyjny BETONLINE i to jedyna na to szansa!
 • przesłać skan wymienionego dokumentu potwierdzającego tożsamość,
 • kliknąć w otrzymany weryfikacyjny link,
 • odebrać powitalny bonus i zacząć grać!

Dla nowych graczy przygotowano promocję Fortuna bonus bez depozytu 2021. Kod promocyjny to BETONLINE, a na start można dostać nawet ponad 2000 PLN!

Wpłaty

Doładowanie konta u bukmachera Fortuna, możemy wykonać na co najmniej kilka sposobów:

 • doładowanie z użyciem karty płatniczej w stacjonarnym punkcie,
 • doładowanie gotówką w stacjonarnym punkcie,
 • BLIK,
 • kartą płatniczą,
 • przelewem IBAN.

Wpłata pieniędzy do bukmachera najczęściej jest ekspresowo załatwiana. Fortuna nie jest tutaj wyjątkiem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wypłaty

Wypłaty wygranych środków możemy dokonywać wyłącznie na numer swojego konta bankowego, który podaliśmy w czasie rejestrowania konta gracza. Bukmacher Fortuna realizuje wypłaty użytkowników tylko od poniedziałku do piątku o godz. 12:00. Każdorazowe zlecenie wypłaty po tejże godzinie, będzie skutkowało wypłatą środków w kolejnym dniu roboczym. Jeśli nie przegradza weekend, wypłata powinna pojawić się na naszym koncie bankowym w ciągu 24 godzin. W wypadku wybranych banków, które nie obsługują błyskawicznych transakcji, czas oczekiwania na przelew, może zostać wydłużony do 3 dni roboczych.

Fortuna wypłata wygranych
Fortuna wypłata wygranych

Pomoc i kontakt

Wszelakie wątpliwości i problemy, mogą zostać rozwiązane przez wsparcie online, z którym można się skontaktować przez niezwykle wygodny live chat. To najszybsza i najłatwiejsza forma wsparcia w kwestiach, którymi jesteśmy zainteresowani. Czas, w którym będziemy oczekiwać na konsultanta, na ogół nie przekracza paru minut. Konsultant jest zaś dla nas dostępny w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Poza wyznaczonymi godzinami pracy (8-23), o pomoc można się także zwrócić za pomocą formularza kontaktowego, gdzie czas oczekiwania na odpowiedź może wynieść do 24 godzin.

Opinie o bukmacherze Fortuna

Bukmacher Fortuna, jako pierwszy na terenie naszego kraju, zaoferował opcję zawierania bukmacherskich zakładów online. Jest to nie tylko pionier, ale również przykład dla zupełnie nowych na rynku bukmacherów. Niewątpliwie zdarzają się pewne niedociągnięcia, a nawet i wpadki, niemniej jednak zdecydowanie są one bardzo rzadkie. Śmiało możemy stwierdzić, iż Fortuna to lider na rynku wzajemnych zakładów w kraju. Oferta tego buka dopracowana została pod każdym względem, zaś o jej renomie świadczy prowadzenie współpracy z największymi krajowymi sportowymi drużynami (Fortuna sponsoruje chociażby Polski Związek Narciarski, czy też Legię Warszawa). Bukmacher ten, jest także sponsorem Fortuna 1 Liga i Fortuna Puchar Polski. Ma przyznany tytuł Mecenasa Sportu Polskiego w czasie Gali 84 Plebiscytu Sportowego Przeglądu i Stacji Polsat. Fortuna otrzymała również wiele nagród bukmacherskich w konkursach organizowanych dla legalnie działających w kraju bukmacherów, w tym również za najlepszego na rynku bukmachera z roku 2018 i 2019.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button