Konkurs Forbet. Poleć na mecz Polski w el. Euro 2020!

Masz konto w Forbet? Możesz korzystać z niego tak, jak zawsze, a dodatkowo zapracować sobie na wejściówkę na mecz Macedonia Północna – Polska!

Konkurs Forbet. Poleć na mecz Polski w el. Euro 2020!
Konkurs Forbet. Poleć na mecz Polski w el. Euro 2020!

Forbet konkurs dla graczy

Oferta dostępna jest tylko na stronie internetowej Forbet. Tylko osoby, które zarejestrowane są u tego bukmachera, mają prawo do wzięcia udziału w promocji.

Nagroda główna to pakiet wyjazdowy na spotkanie eliminacji Euro 2020, w którym Macedonia na własnym stadionie podejmie Biało-Czerwonych prowadzonych przez trenera Jerzego Brzęczka.

Forbet. Jak wygrać bilety na mecz Polski?
Forbet. Jak wygrać bilety na mecz Polski?

Wygraj bilety na mecz Polski!

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, graj kupony na stronie Forbet z typami na piłkę nożną. Twoja aktywność być może zostanie wynagrodzona – biletami albo bonusem!

Do zdobycia są dokładnie cztery nagrody główne. Trafią one do osób z miejsc 1-3 oraz szczęśliwca, który zajął lokatę numer 10! Ale to jeszcze nie wszystko – w sumie Forbet rozda w rankingu aż sto upominków!

Chcesz powalczyć o wyjazd na mecz reprezentacji Polski? Potrzebne ci do tego konto na stronie Forbet. Pamiętaj, iż tylko przy rejestracji możesz wykorzystać Forbet kod promocyjny, który daje dodatkowy freebet 50 PLN!

Punkty stacjonarne Forbet nie są w tym przypadku brane pod uwagę. Jeżeli więc grać i zdobywać punkty do tabeli konkursowej, to tylko online lub w aplikacji na urządzenia przenośne.

A tobie jak podoba się nowy konkurs Forbet? Weźmiesz w nim udział czy raczej nie jest to coś dla ciebie?

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Back to top button