Bukmacher Forbet. Punkty stacjonarne 2018

Zakłady Bukmacherskie w sierpniu 2018 roku uruchomiły pierwsze punkty stacjonarne, w których można obstawiać wydarzenia sportowe. Sprawdźcie, gdzie dokładnie można już grać poza domem!

Bukmacher Forbet. Punkty stacjonarne 2018
Bukmacher Forbet. Punkty stacjonarne 2018

Do tej pory obstawianie przez internet różniło się od tego w punktach naziemnych. Forbet postanowił to zmienić i przygotował absolutną nowość na polskim rynku – automaty, w których typuje się wyniki! Początkowo może to brzmieć jak science fiction, ale nic bardziej mylnego!

W terminalach marki Forbet każdy pełnoletni gracz ma prawo do korzystania z następujących opcji:

  • Obstawianie meczów
  • Typowanie na żywo
  • Oglądanie transmisji live
  • Gra w Wirtualne Sporty
  • Ekspresowe tempo, bez konieczności zakładania konta!

Korzystanie z punktów stacjonarnych jest o tyle wygodne, że możemy w nich grać, nie posiadając profilu gracza. Niestety, co za tym idzie nie jest aktywny Forbet kod promocyjny, a więc nie mamy możliwości odebrania żadnego bonusu dla nowych graczy!

Sprawdź, gdzie znajdują się automaty do obstawiania meczów!

forbet punkty naziemne

Wszystkie terminale posiadają ekrany dotykowe. Ich interfejs jest bardzo przejrzysty i dostępny całkowicie w języku polskim. Bez najmniejszego problemu powinny sobie z nim poradzić nawet osoby starsze, które przywiązane są do gry bukmacherskiej na starych zasadach, poza domem i bez konieczności posiadania dostępu do internetu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button