Bonus powitalny LV BET. Dwa depozyty i 1500 PLN!

Nowi gracze mogą u legalnego bukmachera LV BET odebrać dwa bonusy za pierwsze depozyty. Dowiedzcie się, na czym dokładnie polega promocja powitalna i jak można z niej skorzystać!

Bonus powitalny LV BET. Dwa depozyty i 1500 PLN!
Bonus powitalny LV BET. Dwa depozyty i 1500 PLN!

Szybka rejestracja LV BET to jeden z powodów, dla których właśnie tego bukmachera wybierają nowi gracze. Nie bez znaczenia jest również fakt, że ta legalna marka organizuje sporo ciekawych akcji promocyjnych i tym podobnych.

W chwili obecnej nowi gracze mogą w LV BET odebrać nie jeden, ale dwa bonusy za pierwsze wpłaty. Premia numer jeden nie może wynieść więcej niż 1000 PLN, a numer dwa – 500 PLN.

Warto pamiętać, że podczas zakładania konta można podać kod promocyjny BETONLINE – uprawnia on do odebrania 20 PLN bez depozytu w formie specjalnego freebetu, czyli zakładu bez ryzyka.

Posiadanie konta u bukmachera LV BET umożliwia obstawianie meczów przez internet oraz branie udziału w wielu akcjach specjalnych organizowanych przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Jest to jedna z firm uważanych za najlepsze wśród legalnych w naszym kraju.

Odebraliście już bonus na start od LV BET? Może w takim razie warto sprawdzić, jak zgarnąć darmowe 25 PLN w mobilnym eToto?

Pamiętajcie – wszystkie promocje są ograniczone czasowo. To, że są aktualne dzisiaj, wcale nie oznacza, że jutro także tak będzie!

https://www.youtube.com/watch?v=WiOCMkWM2Dk


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button